Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двусесионне фар на PUNTO '93

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двусесионне фар на PUNTO '93

    колеги, някой правил и е модификация на фаровете на PUNTO ? От едно - д а стане Двусекционен ?Аз искамд а си сменя фаровете н оне смея... Та мразни релета мисля, че ще трябва дас е сменят. И, дали лоста остава същият ?
    FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

    #2
    Re: Двусесионне фар на PUNTO ’93

    YAROSHKH написа:
    колеги, някой правил и е модификация на фаровете на PUNTO ? От едно - д а стане Двусекционен ?Аз искамд а си сменя фаровете н оне смея... Та мразни релета мисля, че ще трябва дас е сменят. И, дали лоста остава същият ?
    слагай небой се само трябва букса да си намериш, защото на едносекционния е с 3 крачета а на двусекционния буксата е коренно различна.

    Коментар


      #3
      Ами при превключването ,няма ли да се получава пауза между къси и дълги ? При едносекционните, все пак се изключва едната жичка, и се включва другата. Докато при двусекционните, мисля , че и двете секции светят на дълги ...
      FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

      Коментар


        #4
        Едната на дълги, другата на къси.С дългите просто включваш и втората крушка, за дългите.
        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
        www.cyxap.com

        Коментар


          #5
          Ами, аз това имам рпедвид. При едносексионният фар, когато едната жичка свети, другата - не. Значи, трябва и друг ключ за превключване ?
          FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

          Коментар


            #6
            По горе ти написаха, че тайната се крие в буксата, не в ключа.
            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
            www.cyxap.com

            Коментар

            Working...
            X