Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не мога да сглобя отново плафониерата на Marea

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не мога да сглобя отново плафониерата на Marea

    ЗдравейтеПокрай аларми, датчици и тъй нататък ми стана интересно и свалих плафониерата на марчето. Исках да видя има ли нещо отдолу и отделих частта с платката на алармата, която е захваната с 3 болта. И както разглеждам, по едно време ми прави впечатление, че има 2 пластинки с интересна форма на бюрото ми. След доста оглеждане и чудене стигнах до извода, че те правят контакт като се местят плъзгачите за лампите. От няколко часа си играя и просто не мога да ги наместя. Първоначално пробвах да ги сложа върху пружините и внимателно да сложа другата част отгоре, но все не става - бутам бутона и пластината пада. В момента е сглобено по интересен начин - пластинките са залепени с канаколит за пружините. Малко по-трудно става движението на плъзгачите, но си мислех че няма да е проблем и пробвах дали е ок. Не е... нищо не свети при никакви конфигурации на бутоните. Дайте идея как да го наместя
    Fiat Marea 1.8 16V 1998'

    #2
    Сблъсквал съм се с този проблем и съм го решил.Но трябва да ти покажа как, трудно се обяснява.Огънах две ламаринки [от капачки на буркан], колегата държеше пружинките върху пластините, така както са свити, докато аз монтирах останалото върху тях.Ако имам достатъчно време ще ти снимам операцията, имам плафониера за демонстриране.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар

    Working...
    X