Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Залепване на лайсната на вратата.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Залепване на лайсната на вратата.

    Тези дни ще ми боядисат задната врата а не знам с какво да залепя пластмасовата лайсна.някой да знае нещо по въпроса.

    Fiat Tempra 149A3.046

    #2
    С най-обикновен силикон! Аз на старата барака с монтажен силикон ги лепих, но свалянето е почти невъзможно без поражения!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Бе със силикон иска после да се подпре с нещо докато хване.Сложна работа.Пробвай със Поксипол - за 10 мин залепва на макс.Другата опция е с двойнолепящо,но проблема е да намериш хубаво такова което да държи - черното е най-здраво по мой наблюдения.

      Коментар


        #4
        Пробвайте с монтажна лепенка на 3М (по-дебела е от обикновеното тиксо и е леко мека на стискане... да не ви заблуди някой продавач). Има ги в по-големите книжарници, както на ролка, така и на парчета. Може да се редува лепенка и силикон.
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          Вземи си кабелите за ток - те са със щипки и като залепиш лайсната, я прихвани със щипката, като подложиш нешо меко, за да се избегне одиране на вратата. Р
          Тойота Приус

          Коментар


            #6
            Каква е цената на задна лайсна за Пунто 2-ве врати.Долу-горе.
            Punto ELX

            Коментар


              #7
              Благодаря на всички за отговорите.Майстора ми смята също с двойно залепваща лента да я лепне.Не ми изглеждаше много надеждно но ще мусе доверя.

              Fiat Tempra 149A3.046

              Коментар


                #8
                Dedra 2.0 написа:
                Бе със силикон иска после да се подпре с нещо докато хване.Сложна работа.Пробвай със Поксипол - за 10 мин залепва на макс.Другата опция е с двойнолепящо,но проблема е да намериш хубаво такова което да държи - черното е най-здраво по мой наблюдения.
                С Поксипол ще ги залепиш завинаги за колата! Монатажната двойнозалепяща лента е по-добрият вариянт за, който колега Sko спомена-аз не бях сгрял по-рано! Важно е обаче да е фирмена (на 3М например) и повърностите да се почистят много добре!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Да не отварям нова тема, може ли да ме светне някой как се махат лайсните на вратите на Brava? Гледам, че в крайщата са захванати с някакви щифтчета ... леко ми са ми накъдрени от едната страна и мисля да ги сменям ... и другото, което ме интересува, някой да знае на каква цена вървят? Александър Ауто ми казаха, че могат да ми ги донесат от Италия с поръчка та да знам горе долу какво да очаквам ...

                  Коментар

                  Working...
                  X