Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подреждане на багажника

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подреждане на багажника

    Нека всеки да разкаже и ако може да покаже със снимков материял как си е подредил багажника. В смисъл такъв къде е закрепил пожарогасителя аптечки и други инструменти . Защото искам да събера малко идеи
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    #2
    Пожарогасителя възможно най-близо! Аз моя го държа под седалката! Другите неща в един органайзер за багажник и си готов!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      xctr написа:
      Пожарогасителя възможно най-близо! Аз моя го държа под седалката! Другите неща в един органайзер за багажник и си готов!
      Може ли да ми покажеш как изглежда твоя органайзер и да ходя да търся
      Grande Punto 1.3 75 hp
      Croma 1.9 Multijet 150 hp

      Коментар


        #4
        пожарогасителя ми е под седалката в краката, подредба на багажника.. голям проблем. не мога. и аз искам да видя органайзер за багажник, ако може
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          в бриколаж има
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Багажник? уат дъ фък дет се вика при мен има 2 кашона с боклуци пълни догоре въздухопровод пластмасов кутия с инструменти и газова бутилка сега като сложа тубата се чудя как да сместя нещата добрата страна е че аз бажник не ползвам имам място колкото да сложа дамска чанта дето се вика.На една спортна кола и трябва място за куфара с парите (за бенз) и втора врата за жената и дотам :Д.Извън кръга на шегата искам да видя какво е това животно органайзер.
            Fiat punto 1,1
            Fiat bravo 1,6 16v
            Fiat bravo 2,0 20v
            Honda civic 1,5
            BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

            Коментар


              #7
              Такава тема имаше в недалечното минало, сигурен съм. Но лошо няма, всичко ново е добре забравено старо . Аз много обичам да подреждам и пререждам багажника. Сега бутилката за газовата малко внесе смут в моя подреден свят, но въпреки това багажникът на колата ми е като аптека. Ще снимам тия дни.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Ето един органайзер.
                Прикачени файлове
                Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                Коментар


                  #9
                  http://images.google.bg/imgres?imgur...-1011_enl.jpeg
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Може ли да онагледите къде и как сте захванали пожарогасителя,под шофьорската седалка.
                    Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

                    Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

                    Коментар


                      #11
                      Ето - пожарогасителя под шофьорската седалка и аптечката - под пътническата седалка. Монтирал съм ги там, за да могат да се използват мигновено в спешни ситуации (да не дава господ). Но е добре човек да е подготвен.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Всичко друго останало (твърд теглич вместо въже, триъгълник, светлоотразителна жилетка, кабели за палене, кръстачка за гуми, втори крик, WD40, резервни пистов и клинивиден ремъци, резервни свещи и кабели, водно съединение и разни такива щуротии, които знам, че е добре да ги има човек на път) съм ги събрал под задната седалка и те от там никога не излизат. В "джоба" на шофьорската врата имам ключ 10-13 за акомулатора и стъргалката за стъкла. Багажника ми е празен, освен куфара с инструментите, които касаят професията ми и са ми необходими ежедневно.

                        Коментар


                          #13
                          В ’’Метро’’ и ’’Кауфланд’’ продават сгъваеми касетки. За 6 лв. събират целия панаир в багажника. А органайзери гледах в ’’Карфур’’. Аз съм със сгъваема касетка в багажника.
                          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                          Коментар


                            #14
                            dobrujanetza написа:
                            целия панаир в багажника

                            Коментар


                              #15
                              Колеги прощавайте че в тая тема, ама да не отварям нова...От тия закачалките за петата врата дали се продават някъде? Търсих на няколко места из Добрич но няма, из могрите обаче не съм обиколил още, просто ми е интересно дали се продават...
                              1997 Brava 1.6, 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X