Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Впечатление и чуденето :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    коцев написа:
    Една поговорка казва така :Старо люби -- ден губи!Старо кърпи --пари харчи!Какво ти казва собственика това е вятър работа .Всеки си хвали стоката докато я продаде.За да е 900лв ясно че е за моргата. Карай си ладата и си събери парички за нещо по добро.
    Май така и ще направя.Благодарско на всички писали в темата.Ако има нещо пак ще пиша.

    Коментар


      #17
      Toto написа:
      коцев написа:
      Една поговорка казва така :Старо люби -- ден губи!Старо кърпи --пари харчи!Какво ти казва собственика това е вятър работа .Всеки си хвали стоката докато я продаде.За да е 900лв ясно че е за моргата. Карай си ладата и си събери парички за нещо по добро.
      Май така и ще направя.Благодарско на всички писали в темата.Ако има нещо пак ще пиша.
      Фиат-а го купиха.Имах намерение да го взимам и да му правя основен ремонт.... сега къде ще намеря такова запазено купе за 900лв... с двг. за основен ремонт...(повече от 1500лв... засега немога да дам).

      Коментар


        #18
        Тото, (не си ли totogada от tuning.bg-то?), в Сливен се намират добри Типота за около 2000 лв. Просто не си попаднал. Купи си АлоСливен и търси, има доста. И гледай добре. Ако уцелиш, може и да си я караш така поне година-две, без да пипнеш нищо.

        Коментар


          #19
          Toto написа:
          Toto написа:
          коцев написа:
          Една поговорка казва така :Старо люби -- ден губи!Старо кърпи --пари харчи!Какво ти казва собственика това е вятър работа .Всеки си хвали стоката докато я продаде.За да е 900лв ясно че е за моргата. Карай си ладата и си събери парички за нещо по добро.
          Май така и ще направя.Благодарско на всички писали в темата.Ако има нещо пак ще пиша.
          Фиат-а го купиха.Имах намерение да го взимам и да му правя основен ремонт.... сега къде ще намеря такова запазено купе за 900лв... с двг. за основен ремонт...(повече от 1500лв... засега немога да дам).
          Моето Типо все още се продава (виж в "Продава"). Ако си точен разликата до 2300 мога да ти я разсроча.
          Analog Man...

          Коментар


            #20
            Immortal написа:
            Тото, (не си ли totogada от tuning.bg-то?), в Сливен се намират добри Типота за около 2000 лв. Просто не си попаднал. Купи си АлоСливен и търси, има доста. И гледай добре. Ако уцелиш, може и да си я караш така поне година-две, без да пипнеш нищо.
            Да аз съм .Фиата който се продаде,питах собственика още един път бил само за втулки и сегменти(малко не ми се вярвя).2000лв ще събирам(работя) и ще си купя Типо.Голям съм мераклия за такава кола.Ама чичката само ми вика не ти трябва много била скъпа подръжката,ама мойта глава не увира

            Коментар


              #21
              Тото, ако искаш, дай да се видим някой ден в Сливен (пиши на л.с. да се уговорим), да ти покажа какви са ми били разходите за Темпрата (разбирай Типо) за година и половина. По идея на колегата от форума Коцев започнах да си водя една книжка кога за какво и колко давам за колата (без горивото разбира се). Колата като я взех беше на 316 хил км по километраж. Минал съм вече около 30 хил км. Ще видиш какво съм сменял и колко пари съм дал.Не е като на Ладата подръжката, но не е и като на Мерцедес.

              Коментар

              Working...
              X