Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля предната броня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сваля предната броня

    колеги нека който знае и е запознат каже как се сваля предната броня на фиат браво, тъй като претърпях малък инцидент и сега трябва да си я оправам, а разбрах за сваляне ще ми искат почти колкото за самото лепене.ПС Ако някой е свалял и може да да помогне , каде с инфо , каде наживо )
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Не е трудно.Моята е смяняна след една катастрофа.Пускам ти скрийншот от онова непреведимо за англоговорящите ръководство
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      а може ли да ми го и обясниш горе долу виждам каде са винтовете но ако има нещо дето не си личи мн? или някаква тънкост? за колко време се сваля?
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        Моята беше строшена и хич не я пазиха като я сваляха.Ако искаш подпри я отдолу с нещо да не виси по болтовете като почнеш да ги развиваш.Има една букса за халогените отляво. Откачи ги само то там, а не от самите халогени.После ще ги разглобяваш като ти падне бронята в ръчичките на по-спокойно Абе с 2 думи действай смело и безотговорно

        Коментар


          #5
          има болтове където са фаровете и там има една ламаринка отвива се, махат се подкалниците и там има едни колонки и там има също има и по калниците и мисля че някъде отдолу пак имаше

          Коментар


            #6
            Абе броня е все пак Отвий що има да се отвива и би трябвало да падне :D

            Коментар

            Working...
            X