Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Конски сили

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Конски сили

    Как мога да разбера Fiat-ката колко конски сили е, мисълта ми е може ли да се види някъде върху самия автомобил написано и т.н. ... по документация на няколко места си пише 76 KW, двигател: 182А4000 ... но примерно как мога да разбера това от самия автомобил ... ей така любопитно ми е

    #2
    Re: Конски сили

    wwweb написа:
    Как мога да разбера Fiat-ката колко конски сили е, мисълта ми е може ли да се види някъде върху самия автмобил написано и т.н. ... по документация на няколко места си пише 76 KW, двигател: 182А4000 ... но примерно как мога да разбера това от самия автомобил ... ей така любопитно ми е
    Като натиснеш бутон "Търсене" и напишеш примерно "vin" и виж какъв хубав отговор ще намериш-http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3702&highlight=vin И още-http://vin.alfaromeo-bg.com/

    Коментар


      #3
      Проверявах VIN-а на няколко места, но никъде нямаше толкова пълно инфо както тук:http://vin.alfaromeo-bg.com10x me_to_uВсичко излезе както трябваше да бъде:
      Код:
      Catalogue:   	  1V | BRAVA BZ/DS (1995-1998)MVS:  	182.656.0(0) | BRAVA 1580 MPI 16V "ELX" (103CV-75KW)Engine Stamp:  	182A4.000Version Code:  	182BBVersion:  	V4 | ELXEngine Version:  	M3 | 1580 MPI 16V 103CVInterior:  	307 | VELLUTO BLUVehicle No:  	04055822Engine No:  	9517525Prod. date:  	1996-11

      Коментар


        #4
        ами на мен нещо не ми излиза колко конски сили е що така някой ако може да помогне рамата ми е zfa15900007197304
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          /////

          stef написа:
          ами на мен нещо не ми излиза колко конски сили е що така някой ако може да помогне рамата ми е zfa15900007197304
          Това излезе за теб:Catalogue: MW | TEMPRA 1750-2000 (1989-1993) MVS: 159.832.0(0) | SW 1750 MPI"W" SX/SLX Engine Stamp: 159A4.000 Version Code: 159AM Version: V2 | S.W.SX-SLX Engine Version: M1 | 1750 Interior: 160 | VELLUTO GRIGIO Vehicle No: 07186988 Engine No: 1272830 Prod. date: 1991-05
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар


            #6
            да де и при мен така излезе ама щото гледам че на колегата му изписва и колко конски сили е, та затова викам да не бъркам нещо, или да има от някъде другаде да се вземе тази информация щото съм чувал 3 различни версии за мощноста на темпрата/ 101кс 105 кс и 109кс/ та затова питам дали има точна информация от някъде
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Пробвай тук: http://www.fiat-bg.org:7080/ На мен незнам защо често не ми се отваря този сайт.

              Коментар


                #8
                stef написа:
                да де и при мен така излезе ама щото гледам че на колегата му изписва и колко конски сили е, та затова викам да не бъркам нещо, или да има от някъде другаде да се вземе тази информация щото съм чувал 3 различни версии за мощноста на темпрата/ 101кс 105 кс и 109кс/ та затова питам дали има точна информация от някъде
                И при мен /Пунто-90/не излизат к.с.,явно ги няма в тази база данни...в e-per също...Специално за твоя случай се порових в Google,за твоя вариант"159АМ",излиза 74кW/101кс....
                Ex. Grande Punto Driver

                Коментар


                  #9
                  stef написа:
                  да де и при мен така излезе ама щото гледам че на колегата му изписва и колко конски сили е, та затова викам да не бъркам нещо, или да има от някъде другаде да се вземе тази информация щото съм чувал 3 различни версии за мощноста на темпрата/ 101кс 105 кс и 109кс/ та затова питам дали има точна информация от някъде
                  И при мен /Пунто-90/не излизат к.с.,явно ги няма в тази база данни...в e-per също...Специално за твоя случай се порових в Google,за твоя вариант"159АМ",излиза 74кW/101кс....
                  благодаря колега
                  TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                  UNO 1.0 FIRE

                  Коментар


                    #10
                    И за моето не излиза нищо.Помагаите. ZFA16000004795579
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      #11
                      Мерси,Mitko.Номера на мотора не е този, които дават.Може да е сменян.Лоша работа.
                      Octavia RS
                      Evo 10-служебната играчка.

                      Коментар


                        #12
                        Номера на двигателя на мен като ми го гледаха в кат го видяха с една различна цифра от този който ми го дава епер.Обаче после си го гледах лично и видях че съвпада точно с това което излиза в епер и така е записан в талона,добре че го погледнах,можеше в последствие да си имам проблеми.

                        Коментар


                          #13
                          В крайна сметка и да разбереш то4но колко коня е, няма да тръгне да върви пове4е, нали?

                          Коментар


                            #14
                            иском да знам щото в данъчното ми казват че е 109 кс а аз не им вярвам
                            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                            UNO 1.0 FIRE

                            Коментар


                              #15
                              matey написа:
                              Мерси,Mitko.Номера на мотора не е този, които дават.Може да е сменян.Лоша работа.
                              Номера на моя мотор също не съвпада според e-per.Не знам дали е сменян а и не ме интересува - този си работи идеално и мен ме устройва
                              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                              Коментар

                              Working...
                              X