Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за регулиране на фарове на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за регулиране на фарове на Браво

    Колеги някой има ли схема за регулиране на фарове на Браво?Попадал съм на подобна за Лада, на която е написано на колко метра от бяла стена да спреш и си регулираш фаровете сам по предварително начертани маркери.Вчера сложих PHILIPS NightGuide H1 55W и почнаха да ми пресвяткат.

    #2
    Re: Питане за регулиране на фарове на Браво

    на 10 метра от бяла стенаако имаш ел. регулиране - на позиция 0линията НС е на височината на фаровете - мериш с рулеткаАС- НС = 13 сантиметрафаровете ти трябва да светят както на щрихованата линия
    Прикачени файлове
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Иди на някои стенд да ти ги регулират, ефекта е голям. На Бравото фаровете не са като на ладата поне на мен така са казвали, като съм питал да ги регулирам сам
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        blader написа:
        Иди на някои стенд да ти ги регулират, ефекта е голям. На Бравото фаровете не са като на ладата поне на мен така са казвали, като съм питал да ги регулирам сам
        Не е голяма философия, ако имаш усет, или познания за светлината!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Мерси за информацията.Ще се пробвам сам разбира се.Да разбирам ли, че линия V на схемата съответства с с центъра на колата, а линията С на схемата съответства на крушката на късите?Ако не съм доволен от резултата може и да ги регулирам при майстор.

          Коментар


            #6
            Майстори на мен ми регулирана фаровете с апарат в сервиз и да не ви обяснявам колко зле са ми регулирани. не заслепявам никого, но и нямам достатъчно просвет на пътя.

            Коментар


              #7
              yan написа:
              Да разбирам ли, че линия V на схемата съответства с с центъра на колата, а линията С на схемата съответства на крушката на късите?
              да
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар

              Working...
              X