Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

малко странен ефект при силен натиск на спирачка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    малко странен ефект при силен натиск на спирачка

    имам въпрос - когато се движа със скорост 100-110 и натисна спирачка отпусна и натисна пак по силно при скорост към 30-40 вече , педала става адски твърд и сякаш не ми позволява да го натисна още по здраво а място има? спирачен път от 100км/ч до пълен стоп около 100 даже и повече метра при нормални пътни условия ...имам ли проблем или да карам, по спокойно в градски условия

    #2
    Не е нормално това според мен
    PUNTO 1.1 94г.

    Коментар


      #3
      Най вероятно проблема ти идва от ABS системата.Няма кола която да спира по бавно от твоята!!!Намери и оправи проблема защото това все пак са спирачки.

      Коментар


        #4
        Серво апарата е това или маркуча който се свързва към колектора, ако е маркуча ще осетиш по работата на мотора ще работи малко по-неустоичиво , ако е мембрана на сервото на ниски оброти като натиснеш спирачката и леко ще се променят оборотите , пробваи
        FIAT UNO 1,4i ELEGANZA 160.A1.046

        Коментар


          #5
          cougar написа:
          Серво апарата е това или маркуча който се свързва към колектора, ако е маркуча ще осетиш по работата на мотора ще работи малко по-неустоичиво , ако е мембрана на сервото на ниски оброти като натиснеш спирачката и леко ще се променят оборотите , пробваи
          Ако е маркуча ще съска ли силно? Щото не можах да разбера при мен. Струва ми се че при микроскопична пукнатина и ако не съска ще си губи налягане ама въобще и няма да усетя.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            kaci написа:
            Няма кола която да спира по бавно от твоята!!!Намери и оправи проблема защото това все пак са спирачки.
            Айде бе, а на дядо ми москвича знаеш ли по колко метра спира...той не е може да вдигне 100 де, ама принципно му държи само предно ляво колело

            Коментар

            Working...
            X