Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Картер за Brava 1.9 JTD в сървиз менюъла.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Картер за Brava 1.9 JTD в сървиз менюъла.

    Здравейте, Не мога да намеря къде в ръководството е описан картера на въпросната кола.Спуках картер вчера. Днес купих един, но се оказа, че не става, защото спукания е още на колата. Смених го със какъвто трябва, поне доколкото гледах стария, пак без сваляне.Би ми се искало да погледна какво пише и в ръководството.Предварително благодаря.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    #2
    Какво точно те интересува? В ръководството не пише кой точно картер е за твоята кола. Това го има в ЕПЕР-а.
    Marea Weekend HLX Jtd 110

    oO(_)____////____(_)Oo

    Коментар


      #3
      TIP написа:
      Какво точно те интересува? В ръководството не пише кой точно картер е за твоята кола. Това го има в ЕПЕР-а.
      Какво е ЕПЕР ? Единствения надпис в картера е C010 OMR.Много ми се иска да знам дали това е картера, който ми трябва.Ето тук има снимки от един колега с Мареа.Дали картерите на Бравата и Мареата са еднакви ? Този, който купих е 100% същия.Тук чета за взаимозаменяемостта на картерите.
      04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

      Коментар


        #4
        Епер е каталог за търсене на резервни части по ВИН номер. За брава има общо 5 картера за JTD и някои се слагат и на Мареа.
        Прикачени файлове
        Marea Weekend HLX Jtd 110

        oO(_)____////____(_)Oo

        Коментар


          #5
          Според снимката долу модификациите на Брава М20,М21,М25 и М26 са съвместими.Ето и скрийн шот от данните за моята кола. Търсене по ВИН.Значи Бравата ми е модификация М25.Аз не виждам причина картерите на всички JTD да не са еднакви.А за Мареата намерих само М4 и М5, които не са съвместими със тези на Брава/Браво.Тоест картер от Мареа не става за Брава JTD, явно точно такъв съм взел първия път, а и човека ми каза, че е от Мареа.Не го виня в никакъв случай.
          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

          Коментар


            #6
            Значи търсиш картер с номер 46782436 от Браво или Брава
            Marea Weekend HLX Jtd 110

            oO(_)____////____(_)Oo

            Коментар


              #7
              Колата ми е ремонтирана и готова.Благодаря на dimi, miss211 и на Никола Николов.
              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

              Коментар

              Working...
              X