Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединител - какъв и откаде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съединител - какъв и откаде?

    Здравейте, какъв съединител (комплект) да си купя и откаде. Питам предимно за Valeo, Sachs?
    Stilo 1.8 16V

    #2
    Sachs ми предложиха в Д&Н за типо 1.8 360лв. комплекта. Валео-то е 170лв. Най-тънкото което намерих е 116 лв. комплекта и се нахвърлям на него, ако някой не ме разубеди до утре А и сакса се чака един месец ...

    Коментар


      #3
      fiatsux написа:
      Sachs ми предложиха в Д&Н за типо 1.8 360лв. комплекта. Валео-то е 170лв. Най-тънкото което намерих е 116 лв. комплекта и се нахвърлям на него, ако някой не ме разубеди до утре А и сакса се чака един месец ...
      каде е 116 лв. комплекта??? и Valeo ли е?
      селото се оказа точно в града

      Коментар


        #4
        Re: Съединител - какъв и откаде?

        gorole написа:
        Здравейте, какъв съединител (комплект) да си купя и откаде. Питам предимно за Valeo, Sachs?
        Това, най-вероятно ще е съединител за Пунто, ама какво Пунто?

        Коментар


          #5
          Накрая взех от Euro 07 комплект за 95лв. Иначе ми дадоха мисля добра оферта за Saschs - 240lv, Valeo - 160 lv - всичко за Пунто 1.1 - 96г. става въпрос де.
          Stilo 1.8 16V

          Коментар


            #6
            аааа, само да допълня - за 116 лв. Valeo НЯМА - или не е истинско
            Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #7
              gorole написа:
              Накрая взех от Euro 07 комплект за 95лв. Иначе ми дадоха мисля добра оферта за Saschs - 240lv, Valeo - 160 lv - всичко за Пунто 1.1 - 96г. става въпрос де.
              И какъв е?
              селото се оказа точно в града

              Коментар


                #8
                Cone или Kone (не съм сигурен как се пише) - те за около 116-120 лв. - моя - за 95 лв. го купих отделно притиск. диск, феродов и лагер, като двата диска бяха на 1 фирма, а лагера на друга, в момента не се сещам точно за името
                Stilo 1.8 16V

                Коментар


                  #9
                  евро 07 продават на PANTER или на MCARM-не съм сигурен дали така се пише на малките мотори горе долу карат /за порите си/ но на голям по добре нещо свестно
                  TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                  UNO 1.0 FIRE

                  Коментар

                  Working...
                  X