Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

питане за джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    питане за джанти

    Искам да си сложа на пунтото жигулови / ладови джанти, защото ми се струва , че са с по-малък офсет оригиналните.Така ли е?Идеята е гумите да излезнат малко на вън(сещате се), а пък и по-тънко ще ми излезне.

    #2
    Re: питане за джанти

    momo написа:
    Искам да си сложа на пунтото жигулови / ладови джанти, защото ми се струва , че са с по-малък офсет оригиналните.Така ли е?Идеята е гумите да излезнат малко на вън(сещате се), а пък и по-тънко ще ми излезне.
    не разбрах точно какво ти е питането, но ако се интересуваш дали стават от ладата на пунтото мисля че стават без проблем
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      ре

      По-конкретно: жигуловите/ладови джанти с по-малък офсет ли са от оригиналните (стоманени) пунтови?

      Коментар


        #4
        Re: ре

        momo написа:
        По-конкретно: жигуловите/ладови джанти с по-малък офсет ли са от ороигиналните (стоманени) пунтови?
        е те тва вече не го знам
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Мога да ти кажа за самарата най-малкия офсет е 35Пунтото и то като гледам е на 35/38 Няма да има ефекта, който искаш да изхвърлиш джантите навънТрябва малък офсетПо принцип с малък офсет са френските, но там пък не знам кой модел е на 4x984x98 са Алфите , но и те са с голям офсет
          http://www.avtogumi.com

          Коментар


            #6
            1

            Язък

            Коментар


              #7
              всъщност френски на 98 май няма даже отиват на 108
              http://www.avtogumi.com

              Коментар


                #8
                2

                Язък II

                Коментар


                  #9
                  Има френски на 100мм (рено) ама пак кофти :D
                  125s/1600ccm/100ps

                  Коментар


                    #10
                    На 100 има да просто исках да кажа, че не само няма на 98 ами вместо надолу отиват нагоре към 108
                    http://www.avtogumi.com

                    Коментар


                      #11
                      Принципно колите със задно предаване са с малки офсети.Потърси Аржента, старите Алфи, Фиат 131/132, премери и от Лада класика (не Самара).

                      Коментар


                        #12
                        LADA Niva---Централен Отвор-98---PCD-5x139,7mm Samara/VAZ/Forma---Централен Отвор-58---PCD-4x98mm Alegro---Централен Отвор-52---PCD-4x108mm 2105/2107/2110---Централен Отвор-60---PCD-4x98mm

                        Коментар


                          #13
                          може и да стане

                          има и друг вариант, чувал съм че (за да изкочат гумите навън както ти искаш ако съм разбрал правилно) режат джантите, балансират ги и след това ги обръщати става номера.
                          FIAT - TIPO 2.0i.е

                          Коментар


                            #14
                            ре

                            За рязането и балансирането го знам, ама не ми се разправя толкова.Мислех с проста смяна на джанти да стане.А иначе идеята е такава да излезнат малко гумите навън.Като го гледам от далече ми се струва смешно(пунтото) с тези широки калници и тясна следа.

                            Коментар


                              #15
                              Re: ре

                              momo написа:
                              За рязането и балансирането го знам, ама не ми се разправя толкова.Мислех с проста смяна на джанти да стане.А иначе идеята е такава да излезнат малко гумите навън.Като го гледам от далече ми се струва смешно(пунтото) с тези широки калници и тясна следа.
                              Познавам един фен който ряза и заварява - получи се (именно на Лада). Не мислех че искаш железни джанти - ако е така - да го питам ?

                              Коментар

                              Working...
                              X