Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМОЩ! не ми качва бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОМОЩ! не ми качва бензин

    Вчера си спрях колата на паркинга, смених си крушките на фаровете и си тръгнах. Днес се качвам, пробвам да запаля и не става (за пръв път ми се случва). Викам си "нема тунджа", вадя тубето и сипвам. Ефект нулев. Гледах тук там, откачих маркуча, по който идва бензина и пробвах да запаля - от маркуча нищо не излиза. Пробвах да смукна от маркуча и успях да засмуча бензин.Та искам да питам докато съм сменял фаровете и съм ръчкал предишния ден възможно ли е да съм прекъснал някоя жица или някой датчик(и евентуално кой), или ЕКУ-то да се ебава или да не се надявам на чудо а направо да почвам да събирам пари за нова помпа?Също така ако е от някоя жица, докато съм на контакт ако оправя жицата ще тръгне ли бензин по откачения маркуч?Колата е уно 1.5 инжекция

    #2
    Не съм сигурен за Типо , но при Браво/Брава има едно аварино бутонче под седалката на шофера. Ако си го натиснал някакси, спира подаването на бензин към двигателя и няма начин да запалиш. Нека рзбирачите си кажат мнението . Успех!
    Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

    Коментар


      #3
      Оправих се. Всичко си работи, просто аз явно съм много тъп и съм объркал кабелите на свещите. А маркуча дето го гледах не е този по който идва бензина а този от регулатора на налягането, по който май си се връща в резервоара. Абе егати майстора съм

      Коментар


        #4
        Важно е крайния резултат ! :D
        Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

        Коментар

        Working...
        X