Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kaква марка накрайници...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kaква марка накрайници...

    Някой ми препоръча марка накрайници че в петък ще ги зимам и ще ги сменям...Или просто няма разлика
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    Re: Kaква марка накрайници...

    Selqatin написа:
    Някой ми препоръча марка накрайници че в петък ще ги зимам и ще ги сменям...Или просто няма разлика
    За кормилни накрайници ли става въпрос?

    Коментар


      #3
      Re: Kaква марка накрайници...

      hit-ko написа:
      Selqatin написа:
      Някой ми препоръча марка накрайници че в петък ще ги зимам и ще ги сменям...Или просто няма разлика
      За кормилни накрайници ли става въпрос?
      да
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #4
        Каквото и да вземеш по нашите пътища бързо ще се разбие - не се хвърляй по скъпотии

        Коментар


          #5
          Re: Kaква марка накрайници...

          Selqatin написа:
          Някой ми препоръча марка накрайници че в петък ще ги зимам и ще ги сменям...Или просто няма разлика
          FRAP !

          Коментар


            #6
            Re: Kaква марка накрайници...

            hit-ko написа:
            Selqatin написа:
            Някой ми препоръча марка накрайници че в петък ще ги зимам и ще ги сменям...Или просто няма разлика
            FRAP !
            не и за Уно или Пунто ...Селчо , земи си Birth ....сменял съм и Фрап и Бърт , обаче нямат ама даже и база за сравнение освен външната форма и мястото , където се монтират

            Коментар


              #7
              stenli написа:
              Каквото и да вземеш по нашите пътища бързо ще се разбие - не се хвърляй по скъпотии
              а ти замисляш ли се да заобиколяш дупките или караш само направо ?

              Коментар


                #8
                jorko написа:
                а ти замисляш ли се да заобиколяш дупките или караш само направо ?
                Ако кара само направо, по-добре "Локхиид".
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Абе само гледай да не ти набутат рециклирани Аз така във фиат сервиз в Благоевград отивам да ми видят предницата и нещастниците ми сложили рециклиран (зеха ми 25 лв.) който след 3 месеца издаде багажа. А в александър ауто си зех за 14 лв некакав който си беше читав, и немаше ядове с него.

                  Коментар


                    #10
                    абе намери си турски на асметал или текнорот и си свиркай от кокто смених на уното шарнирите с турски забравих за ядовете колкото и станно да звучи, а БИРТ шарнири през 3-6 месеца и ги сменях по голям боклук от това не съм ползвал
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар


                      #11
                      stef написа:
                      абе намери си турски на асметал или текнорот и си свиркай от кокто смених на уното шарнирите с турски забравих за ядовете колкото и станно да звучи, а БИРТ шарнири през 3-6 месеца и ги сменях по голям боклук от това не съм ползвал
                      Ми аз ги карам 2 години и на двете коли и няма проблеми ...а колите са бая твърдички под секрет да ти кажа

                      Коментар


                        #12
                        jorko написа:
                        Ми аз ги карам 2 години и на двете коли и няма проблеми ...а колите са бая твърдички под секрет да ти кажа
                        И аз си зех БИРТ,само требва ги смена,че преди на зимните 13ки бех добре,ма са на 15ките си личи че предницата е зле
                        _______________________________________
                        0885261834

                        Коментар


                          #13
                          jorko значи на Уното слагаш Бърт и нямаш никакви проблеми. Ся ако ми кажеш и на каква цена са че аз преди 3 месеца смених накрайници и шарнири и вече плачат за нова смяна.

                          [Skype - FIAT_FREAK

                          Коментар


                            #14
                            NIGHT^WALKER написа:
                            jorko значи на Уното слагаш Бърт и нямаш никакви проблеми. Ся ако ми кажеш и на каква цена са че аз преди 3 месеца смених накрайници и шарнири и вече плачат за нова смяна.
                            не се учудвай че са за смяна жорко явно е единствения доволен от бирт
                            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                            UNO 1.0 FIRE

                            Коментар


                              #15
                              stef написа:
                              NIGHT^WALKER написа:
                              jorko значи на Уното слагаш Бърт и нямаш никакви проблеми. Ся ако ми кажеш и на каква цена са че аз преди 3 месеца смених накрайници и шарнири и вече плачат за нова смяна.
                              не се учудвай че са за смяна жорко явно е единствения доволен от бирт
                              Ся да уточня , че пазарувам по принцип от места , където няма Бърт и не продават такива , но съм сменял накрайници и шарнири/носачи и от други марки и то неведнъж ...та затова за мен лично Бърт е марката поне за Уно и Пунто , пък всеки си преценява сам ....парен каша духа дето викат хората , та затова пак ще сложа Бърт когато им дойде времето

                              Коментар

                              Working...
                              X