Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Досадно Тропане ( Браво )

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Досадно Тропане ( Браво )

    Колеги от скоро си взех Браво :D , всичко хубаво , но още като го взех ми направи впечатлени едно потропване , поскърцване някъде отзад. Помислих си , че е нещо от ходовата част, закарах я на сервиз смених един носач и някакви тампони на задните носачи ( мисля че така се водеха) . За съжаление потропването си остана , имам чуството че идва някъде под задните странични прозорци или от кората на багажника.Дайте някакви идеи. Благодаря!
    Fiat Stilo JTD ....sold
    Volvo C 70 ....

    #2
    мятай някой приятел в багажника и да се ослушва
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      stef написа:
      мятай някой приятел в багажника и да се ослушва
      вече го пробвах , няма ефект Други идеи ?
      Fiat Stilo JTD ....sold
      Volvo C 70 ....

      Коментар


        #4
        Виж тампоните на амортесиорите горните

        Коментар


          #5
          Резни малко шлаух, или изолация от по-дебел кабел, цепни го по дължина и го нанижи на оста за която се закрепва залючващия механизъм на седалките! Облепи го с малко изолирбанд и си готов! Самите механизми тракат в оста!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            Резни малко шлаух, или изолация от по-дебел кабел, цепни го по дължина и го нанижи на оста за която се закрепва залючващия механизъм на седалките! Облепи го с малко изолирбанд и си готов! Самите механизми тракат в оста!
            А, дали като седне някой отзад, тропането си остава?

            Коментар


              #7
              hit-ko написа:
              А, дали като седне някой отзад, тропането си остава?
              Понякога да, друг път не. Зависи, колко се е облегнал и дали е седнал откъм тропащата страна Аз така преди време много се чудих откъде е това клопане... пререждах всичко в багажника, какво ли не... но продлема си остана! Тогава се сетих, че съм видял подобно нещо тук: http://www.bravo-guide.co.uk/fix-a-bravo.htm#interior
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Vladim написа:
                hit-ko написа:
                А, дали като седне някой отзад, тропането си остава?
                Понякога да, друг път не. Зависи, колко се е облегнал и дали е седнал откъм тропащата страна Аз така преди време много се чудих откъде е това клопане... пререждах всичко в багажника, какво ли не... но продлема си остана! Тогава се сетих, че съм видял подобно нещо тук: http://www.bravo-guide.co.uk/fix-a-bravo.htm#interior
                чуден сайт надявам се след тази операция да няма вече досадни шумове ( освен това от таблото , но то е поносимо ) . Владим
                Fiat Stilo JTD ....sold
                Volvo C 70 ....

                Коментар


                  #9
                  Mescalin написа:
                  Владим
                  Няма сто процентова гаранция, че е от това но все пак бях длъжен да споделя. Този проблем се оказа, като стандартното разпадане на дръжките! :D
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар

                  Working...
                  X