Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задните врати на Типо и Темпра..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задните врати на Типо и Темпра..

    Колеги знаете ли дали задните врати на Типо и Темпра са напълно еднакви.В смисъл от Типо да замени вратата на Темпра

    Fiat Tempra 149A3.046

    #2
    Еднакви са и стават. Има малка разлика - пластмасовата декоративна лайстна.Преди година щях да сменям на Типото си, но се размина само с изчукване и боядисване. Предварително обаче избързах и си купих втора употреба точно за Темпра. Задна дясна е. Така си стои в гаража. Някой ако я иска да свирка.
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

    Коментар


      #3
      stivst написа:
      Еднакви са и стават. Има малка разлика - пластмасовата декоративна лайстна.Преди година щях да сменям на Типото си, но се размина само с изчукване и боядисване. Предварително обаче избързах и си купих втора употреба точно за Темпра. Задна дясна е. Така си стои в гаража. Някой ако я иска да свирка.
      мойта е ударена точно задна дясна :D Какъв цвят е?
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Е, едва ли ще пасне по цвят с твоята... Иначе е сива, прилича на металик. Не е комплектована, но е абсолютно здрава.
        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

        Коментар


          #5
          stivst написа:
          Е, едва ли ще пасне по цвят с твоята... Иначе е сива, прилича на металик. Не е комплектована, но е абсолютно здрава.
          Колко пари и търсиш?
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Историята на тази врата е следната. Синът ми преди година като съвсем начинаещ шофьор при влизане в гаража я ударил. Уплашил се да не му се карам много и преди да разбера чрез един негов познат автомонтьор я намерили. Платил за нея 50 лв, плюс транспорта до там и обратно. После така и не влезе в употреба, защото си оправихме нашата врата и изобщо не личи. Мисълта ми е, че това за мен лично са нереално много пари и в никакъв случай не бих искал толкова. Тогава синчето е било паникьосано и затова така прибързано е постъпило. Няма нищо, на всеки може да се случи. А относно парите - лесно ще се разберем, не е толкова важно колко ще взема, важното е да не ми заема повече място в гаража Но проблемът е, че аз съм в Ловеч и не ми се очертава пътуване до София. Иначе - веднага я давам!
            FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
            FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

            Коментар

            Working...
            X