Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радиатор - проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ако наистина не тече вече, не го пипай. Наблюдавай си колата и може години да не се сетиш за радиатора. Нещо, което работи не се пипа, беше казал някой. Успех.
    Lancia Kappa, 2.0 20V, 155 k. с., бензин/метан

    Коментар


      #17
      "Северина, момиче от сняг, Северина....", имаше една такава песен навремето, но идва лято и много топлото... егати офтопика.Има няколко неща с които човек не трябва да прави компромиси...охлаждането на двигателя,захранването му с масло и токовете.Така,че смело можеш да пренебрегнеш съветите за "запушването" и си купи нов радиатор.То вярно, дупка с чеп се запушва, но мисля, че при НЕРАВНИ други условия, ще ти бъде по-евтин новия радиатор.Иначе не ми се калкулира за лошият вариант!Успех! ПП.. това не го мисля аз,каза ми го Кънчо, моето Пунто.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #18
        ,

        Nino написа:
        "Северина, момиче от сняг, Северина....", имаше една такава песен навремето, но идва лято и много топлото... егати офтопика.Има няколко неща с които човек не трябва да прави компромиси...охлаждането на двигателя,захранването му с масло и токовете.Така,че смело можеш да пренебрегнеш съветите за "запушването" и си купи нов радиатор.То вярно, дупка с чеп се запушва, но мисля, че при НЕРАВНИ други условия, ще ти бъде по-евтин новия радиатор.Иначе не ми се калкулира за лошият вариант!Успех! ПП.. това не го мисля аз,каза ми го Кънчо, моето Пунто.
        Браво Кънчо,axaxaxaxaxa .За това говорех.А ти както всяка хубава жена на дали достатъчно често си поглеждаш температурата на колата,така че евтиното става скъпо накрая.
        селото се оказа точно в града

        Коментар


          #19
          Добавки, червен пипер и пр. хранителни добавки. Всичко решава проблема временно или поне докато се отвори най подходящ момент да протече отново: в планина, на язовир или на вила и тогава протича отново, но така че да не може да се залепи, естествено телефона няма обхват или просто не можеш да обясниш къде точно се намираш. С две думи радиатор или са залепя качествено или се сменя с нов. Така мисля аз!Живи и здрави, и без аварии!
          Lupo - The Monster
          Е83 3D

          Коментар

          Working...
          X