Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радиатор - проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радиатор - проблем

    Здравейте!Искам да ви попитам за следното нещо: Имах малък проблем с радиатора на Спас (Пунтото ми). Течеше и на два дни каране му доливах вода. Карах го на сервиз по друга причина, и там свалиха радоатора : оказа се че наистина има някаква пукнатина. Тъй като този сервиз не се занимава с такива дейности, само ми сложиха някаква течност, която спирала и запушвата течовете. Да, от 3-4 дни не е мръднала водата в радитора, но това е само временно решение. Дайте ми съвет къде в София лепaт /запояват радиатори/, за да я закарам да ми се реши проблема. На ново радиатора е с цена 130-150 лв, а и не мисля че е за сменянел Благодаря ви )
    Прикачени файлове
    SeVerina

    #2
    q

    зависи колко е голяма ’пъкнатината’.има един луд чи4ка:ако идваш по раковска последната пряка в ляво преди сливница. аз си ги смених и двата
    селото се оказа точно в града

    Коментар


      #3
      Eй, колега, ако не беше казал че това е Спас, моето типо - Стамат изобщо нямаше да го познае.Те двамата са учили заедно ама моичкия е бил от по-горните класове :о)Сори за оффтопика ама не се сдържах :о)Поздрави, колега!
      Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

      Коментар


        #4
        Знам един майстор, мисля, че се казваше Митко. Цехът му е в сервиза на Ситроен. От Красно село по ул.Житница първата в ляво.Цените за лепене са от 5 до 50лв. Струва ми се читав човек.Бах при него за Пунто.Живи и здрави!
        Lupo - The Monster
        Е83 3D

        Коментар


          #5
          от две години карам със радиатор запушен със такава добавка не е мръднал така че ако питаш мен карай си така и ако пак тръгне да губи вода тогава го води на майстор щото той и без тва като не тече няма да знае къде да лепи :D
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Колегата Stef е прав-карай така.И аз имах подобен на твоя проблем преди повече от 1.5 г.Сложих добавка в радиатора и оттогава нямам грижи с антифриза.Успех
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар


              #7
              Кейн написа:
              Eй, колега...Поздрави, колега!
              "Колегата" Severina е колежка
              FIAT Marea 1.9 JTD HLX

              Коментар


                #8
                perlsite написа:
                Кейн написа:
                Eй, колега...Поздрави, колега!
                "Колегата" Severina е колежка
                Най-после един да забележи
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  И аз имах подобен проблем на Типо-то. В сервиза ми предложиха да използвам това за "запушване" с една уговорка, че може да помогне, но не се знае пък къде може да запуши ........ В крайна сметка се бръкнах за 130лв. и сега "шапка на тояга" :D
                  FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                  ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                  Коментар


                    #10
                    А снощи ако знаете какви небивалици отоносно решаването на проблема с радиатора на колата чух относно една моя компания....... : Запу Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 швали го с червен пипер, яйце....и какви ли не добавки хранителни.. нямам коментар))
                    SeVerina

                    Коментар


                      #11
                      Severina написа:
                      А снощи ако знаете какви небивалици отоносно решаването на проблема с радиатора на колата чух относно една моя компания....... : Запу Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 швали го с червен пипер, яйце....и какви ли не добавки хранителни.. нямам коментар))
                      може да е смешно ама с червен пипер един приятел си запуши теч на радиатора на москвича
                      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                      UNO 1.0 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        stef написа:
                        може да е смешно ама с червен пипер един приятел си запуши теч на радиатора на москвича
                        Не е смешно - така запушвахме малки дупки в охладителната система на танковете Т-55!Ама червения пипер беше от стола на поделението без пари - системата събираше над 80 литра.
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          grishav написа:
                          perlsite написа:
                          Кейн написа:
                          Eй, колега...Поздрави, колега!
                          "Колегата" Severina е колежка
                          Най-после един да забележи
                          Tooo, както се знае, глупостта ходи по хората, та явно вчера се е отбила при мен Относно запушването с червен пипер, и други подправки, както и със различни прахчета - не забравяйте че колите сани стари, и ако тръгнете на дълъг път без да сте взели необходимите малко по-решителни мерки, може да сте наприятно изненадани някъде насред път.Все пак затапването с прахчета ако си я караш в София само или в града, ако нещо стане винаги можеш да я зарежеш и да хванеш маршрутката, но между Сланабара и Волуяк положението изглежда малко по-различноПоздрави на колежката!
                          Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

                          Коментар


                            #14
                            мерси за поздравите))
                            SeVerina

                            Коментар


                              #15
                              Снощи гледах по Discovery Channel - Mythbusters Запушиха радиатор с яйце

                              Коментар

                              Working...
                              X