Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортесьори!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортесьори!!!

    Някой знае ли линк или сайт ,в който мога да проверя ,за мойто браво от коя марка прозивеждат предни амортесьори !! Sachs i Bilstein не произвеждали ,е аз какви да си купя ?? Някой слагал ли е ,Кофап на 2.0 !! защото предницата е доста по тежка ....
    фиатче Браво 2.0

    #2
    мисля, че на браво и брава ОЕМ амортесьорите са BOGE...Тук можеш да провериш:http://webcat.zf-trading.com/index.asp?SPR=4мисля, че има и BOGE и SACHS и LEMFÖRDER...
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      3

      провери за KONI
      селото се оказа точно в града

      Коментар


        #4
        a Точно Кони ми трябваше .кой е официалният им вносител или магазин в който ги продават ??Закс нямат амортесьори (предни) за Браво ХГТ .а тия LEMFÖRDER какви са ?? немци някакви ама не съм ги чувал !!и Боге ако знаете официалният им вносител ?Благодаря !
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          q

          KONI - Rudy-96 Ltd. - 02/992 6954 :D
          селото се оказа точно в града

          Коментар


            #6
            Кони 344 лв. за брой ,няма да я правя непродаваема фиатката обаче !!остава магазин за Боге и ония немците как им беше името :D
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              tomazo написа:
              Кони 344 лв. за брой ,няма да я правя непродаваема фиатката обаче !!остава магазин за Боге и ония немците как им беше името :D
              :D
              селото се оказа точно в града

              Коментар


                #8
                tomazo написа:
                Кони 344 лв. за брой ,няма да я правя непродаваема фиатката обаче !!остава магазин за Боге и ония немците как им беше името :D
                КОФАП, ще те устрои!

                Коментар


                  #9
                  за BOGE виж тези (не ги знам какви са, просто пише че продават боге...):Стратос ООДЦентрален офис - град София,бул. "Сливница" No. 199телефони:02 8321051 - автосервиз02 9311285 - счетоводство02 9318195 - управител... абе земи си от хит-ко кофап и не се притеснявай.
                  "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                  (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                  Коментар


                    #10
                    hit-ko написа:
                    tomazo написа:
                    Кони 344 лв. за брой ,няма да я правя непродаваема фиатката обаче !!остава магазин за Боге и ония немците как им беше името :D
                    КОФАП, ще те устрои!
                    Колко гаранция, продаваш ли по един (имам май счупен десен преден - Крома СНТ 1993), цена ?

                    Коментар


                      #11
                      charlie написа:
                      ... абе земи си от хит-ко кофап и не се притеснявай.
                      PUNTO 1.1 94г.

                      Коментар


                        #12
                        jamie написа:
                        hit-ko написа:
                        tomazo написа:
                        Кони 344 лв. за брой ,няма да я правя непродаваема фиатката обаче !!остава магазин за Боге и ония немците как им беше името :D
                        КОФАП, ще те устрои!
                        Колко гаранция, продаваш ли по един (имам май счупен десен преден - Крома СНТ 1993), цена ?
                        Кофап не произвеждат за Крома, мога да ти дам Осраф- Италия, рециклиран около 80лв.

                        Коментар


                          #13
                          я

                          tomazo написа:
                          Някой знае ли линк или сайт ,в който мога да проверя ,за мойто браво от коя марка прозивеждат предни амортесьори !! Sachs i Bilstein не произвеждали ,е аз какви да си купя ?? Някой слагал ли е ,Кофап на 2.0 !! защото предницата е доста по тежка ....
                          не съм слагал такива. Сменял съм само заден и то на Форд Фиеста! за 70 кинта, NO-NAME бразилски, от "Симеон". Още държи. Сериозно, ето инфо онлайн : http://www.kanex.bg/ и http://www.kanex.bg/shop/80f1378efdc...частите им са "De Carbon".като се зареди страницата на "Канекс ", отляво са артикулите, ще се ориентираш!В зависимост от това, което искаш, се меняват и цените. Като гледах, за Браво -то има два варианта : Предни - газови двутръбни: FIAT: BRAVA / BRAVO: 2.0 Sport Pack (1995 ->): KX061622S, 141 кинта бройкатаи Предни - газови двутръбни: FIAT: BRAVA / BRAVO: 2.0 exclud Sport Pack (1995 ->): KX061551S, само за 95.38 лв/броя.предни маслени и предни газови еднотръбни май не предлагат за твоя модел. Кофтито е, че ги продават само по два.Р
                          Тойота Приус

                          Коментар

                          Working...
                          X