Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

някои има ли идея може ли да се поправи това??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някои има ли идея може ли да се поправи това??

    колеги моля ви ако някой има идеи и знае как може да се поправи това да сподели че предния месец ми доиде малко на нагорно и съм го закъсал с парите немога посмъртно да си позволя нова или скъпи ремонти.моля ви кажете какво да направя и ако има някои навит да ми помогне (някои от колегите от срещаат в неделя )
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Колега и аз съм на твоя хал само че със левият стоп.Твоята история каква е

    Коментар


      #3
      Колега гадно тва бре!За да си го оправиш сам трябва да си купиш епоксидна смола или "Поксипол" .Напояваш едно парцалче,свиваш бронята докато се затвори пукнатината.лепиш го отзад,после го държиш 10 мин ако е с "поксипол" за епоксидната смола зависи как си я разбъркал......абе дълга и широка а и консумативите са към 10ина лева.Колкото струва едно залепяне на такава пукнатина при специалист.По-добре иди някъде където лепят брони.Няма смисъл да се мъчиш сам.

      Коментар


        #4
        Да добавя дълбоката драскотина можеш да я запълниш като пръснеш малко спрей с твоя цвят на клечка за уши.А долу ушмуленото с паста ще излезе

        Коментар


          #5
          Абе карай така, бе кво му е на фиатчето

          Коментар


            #6
            ми като за начало мн се дразня грозно е да му ма... колата е 2000година, а с пукната брония А историята е следната: паркирам си аз пред работата, и след като свърших си тръгвам но уви отзад ме е затиснал некъв шибан таксиджия, помолих го да се премести но се направи на интересен ядоса ме и аз реших с 10 маневри да изляза почнах да ги правя но уви не забелязах точно отпред до бронята ми едно гадно желязо (във вид на варел) и слязох да видя какво е станало ... и откачих...беше излязла изкривила и ... идеше ми да го убия оня педал. но се сдържах и си тръгнах (Та казвайте каде да отида за 20 лв ако ми го оправят хем да е здраво и да не подаде при натиск , хем да не личи по добре да сдам 20 кинтапишете плс, че съм мн сдухан
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              Anaboliy написа:
              ...Та казвайте каде да отида...
              Аз се сещам за едни момчета на бул. Възкресение (Красна поляна). В отсечката между Константин Величков и Вардар - като тръгнеш от бензиностанцията на Лукойл посока бул. Вардар се пада от лявата страна (май беше по-близо е до прелеза, отколкото до Константин Величков).За съжаление нямам телефон и не помня номера, но разстоянието не е толкова голямо и ще ги откриеш. Като ориентир ето ти линк от bgmaps.
              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                Колега Anaboliy не варвам да не ти се реши проблема. Аз преди месец имах подобен- http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4957 Реших го за 80 лв. Съжалявам че нямам снимки ама бях толкова ядосан че веднага оставих колата да се прави. И резултата ми хареса. А проблема беше по-сериозен повярвай ми. Така че споко- би трябвало да минеш с не- повече от моите разходи. А каско?
                Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                Lancia Y

                Коментар


                  #9
                  ми имам пълно каско към булСтрад днес ще се обадя да проверя, че снощи беше късно и на дали някои работи тогава. А днес така не ми се разправя с тези глупости... все пак удъртявам с цяла година :D П.С. Мале 80 лв си е доста особенно ония педали ако не ми ги платятта продължавайте с предложенията каде работят качествено и не е безмно скъпо?
                  Fiat Bravo 1.9 TD100

                  Коментар


                    #10
                    застраховката е истината :D
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Anaboliy написа:
                      ми имам пълно каско към булСтрад днес ще се обадя да проверя, че снощи беше късно и на дали някои работи тогава. А днес така не ми се разправя с тези глупости... все пак удъртявам с цяла година :D П.С. Мале 80 лв си е доста особенно ония педали ако не ми ги платятта продължавайте с предложенията каде работят качествено и не е безмно скъпо?
                      Според мен щом си с пълно каско - отивай в Булстрад на оглед! Не им обяснявай че ти си ударил колата, а им кажи - излизам след работа и гледам на паркинга колата е с пукната броня. 100% трябва да ти платят и то поне 100 лв!Послед с тия пари отивай при майсторите да ти я правят.
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                      http://forum.fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        от някаде чух че застрахователя е длъжен да ми го плати цялата броня, а не колкото ще ми излезе ремонта. А и има логика аз като сам го застраховал беше като нов нито драскотина нито нищо.днес ходих казаха до 15 дни писмо да чакам
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар


                          #13
                          колеги я кажете как се сваля тая (предната) брония и има ли желаещ да ми помогне? ще почерпя
                          Fiat Bravo 1.9 TD100

                          Коментар

                          Working...
                          X