Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

амортесьор!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    амортесьор!!

    Имам едно гадно тропане от ляво ,абе направо яко тропане .възможно ли е да е от амортесьора или лагера на макферсона !! тропането е почти същото като на шарнир ,обаче носача и шарнира са здрави .
    фиатче Браво 2.0

    #2
    и на мен ми тропаше така предницата. дни преди да се разхлопа смених двата амортисьора и накрайниците на кормилната щанга. след 2-3 дни взе да тропа гадно. оказа че малоумника който ми е регулирвал предния мост не е стегнал болтовете на накрайника. стегнах ги и заспа :D виж си и ти накрайниците как са

    Коментар


      #3
      сега оставя да преценя кои са най-добрите амортесьори.защото всичко по накрайниците и т.н. е ок. а мортесьора на тест шока се оказа ,че е изпуснал ,баси от една дупка
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Той е бил зле и преди това. Аз преди няколко месеца сложих COFAP купени от hit-co и засега съм много доволен.
        PUNTO 1.1 94г.

        Коментар


          #5
          И на моето пунто имам чувството че нещо отпред хлопа,но като ида на преглед след 2-3 дни ще се разбере какво е.Другото което забелязах е че отпред отляво е значително по твърдо отколкото от дясно което пък ми се струва нормално.Отзад и от двете страни е еднокво и си е нормално.Само това отпред-ляво е доста твърдо.Дали е така нормалното или какво е станало?
          Punto ELX

          Коментар

          Working...
          X