Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помощ за фиат мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помощ за фиат мареа

    здр колеги случи ми се следното.онзи ден докато карах колата ми изгасна малкото прозорче което показва колко км. съм изминал.прибрах се и на другия ден слезнах до колата да видя дали случаино не се е оправило....уви не беше...реших да запаля колата да видя даили всичко си работи и усетих че правя сериозен бял дим зад себе си...згасих... запалих пак.... и пак така бял дим като първоначално излезна черен...моля помагаите и по двата вапроса.каде да отидап.п.колата е фиат мареа 2000 20в 147коня става въпрос за софия

    #2
    Дисплея работи ли изобщо, или само осветлението му не работи? И в двата случая ще трябва да свалиш таблото на колата.

    Коментар


      #3
      ами таблото свети,но малкото прозоче не...а и ме притеснява това с пушека незнам дали нещо лош бензин или гарнитура .....утре в италсервиз мисля да отида на 4-ти да видя какво ще кажат и ще пиша полсе може и сники да направя стига да оправя проблема идеята ми беше ако някои е имал подобни проблеми просто да ме насочи какво да кажа в сервиза ама ако няма там ще обесня какво е станало и се надявам да се оправят нещата

      Коментар

      Working...
      X