Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Накладки,дискове,съединител от Италианеца?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Накладки,дискове,съединител от Италианеца?

    Понеже тоз пич разколачва всичко и продава и накладки по 10лв комплекта и дискове и всичко , но все пак са втора употреба ама поне са си оригинални, та мисълта ми е струва ли си да се купуват спирачни дискове, съединител и накладки от там?

    #2
    аз съм купувал спирачни дискове втора употреба/като нови бяха по размер/ и съм много по доволен от тези които ги продават нови ментаци а за накладките не че е невъзможно ама някак си не звучи добре накладки втора употреба
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Вземи си нови по добре разликата не е чак толкова фрапираща
      PUNTO 1.1 94г.

      Коментар


        #4
        Аз карам с дискове от там - бяха като нови, нямам и до момента забележки.Освен това вероятноста да са ментаци е нищожна. Нещо в което не можеш да си сигурен като ги вземеш от магазин.Тогава мислех да си взема и накладки но просто нямаше.
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          и аз си мисля, че е по-добре от моргата. дисковете и накладките ги виждаш дали са износени, не е нещо, което не можеш да рабереш дали е ок преди да го пробваш. и най-лошото качество на оригинална резервна част е в пъти по-добро от най-доброто качество на част, направена в гаража на някой мангал или турчин
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            италианеца

            колеги дайте адреса на този италианец и ако имате тел. за връска с него

            Коментар


              #7
              Re: италианеца

              zazo написа:
              колеги дайте адреса на този италианец и ако имате тел. за връска с него
              Авточасти ООД ("Италианецa" )Авточасти втора употреба всякаквиАдрес: бул. Овча купел 87 тел. 02/ 955 54 76, 855 80 38
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                колега потърси из форума с търсачката даван е много пъти и адрес и телефон. намира се между овча купел и красна поляна май се води. не работи в неделя, събота по спомени беше до 16.00 часа
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Mitko написа:
                  Каква е цената на диск при италианеца?
                  Аз сменявах 2, вентилирани са и гледам че съм си записал 40лв. Предполагам става въпрос за 2 х 20лв.Спомням си че новите бяха с около 10лв по-скъпи. Както вече казах, предпочетох втора употреба и то не заради цената
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар

                  Working...
                  X