Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Coupe и газ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Coupe и газ?

    Здравейте, много сериозно съм се замислил да взема Купе, но доста от предлаганите са с газ. уредба.Как въобще ви се връзва идеята за Купе на газ? (искам да взема 1.8 без турбо)
    Stilo 1.8 16V

    #2
    еми като обикновенна кола 1.8 на газ,няма нищо по различно от другите

    Коментар


      #3
      хехехехехе, чакай, че ми стана смешно като ти видях foot-ara за голфовете...а за Купето имах предвид дали няма нещо по-особено, но явно няма проблем за газ. Мерси
      Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #4
        нямам купе и не съм карал,но се си мисля че си е обикновен двигател,би трябвало да е прост от браво 20в,а на бравото не му пречи газ

        Коментар


          #5
          Re: Coupe и газ?

          gorole написа:
          Здравейте, много сериозно съм се замислил да взема Купе, но доста от предлаганите са с газ. уредба.Как въобще ви се връзва идеята за Купе на газ? (искам да взема 1.8 без турбо)
          Има даже потребител на форума, който кара на Купе на газ- NPD , попитай го повече, ако искаш.

          Коментар


            #6
            Да! Моето Купе има газов инжекцион. Да ти кажа по него нямам оплаквания-върви почти като на бензин и гори толкова колкото и на безнзин.Ако ще купуваш кола с газова уредба гледай да не е създала някакъв проблем на двигателя на бензин(грешки в ЕКУ-то,запушени дюзи,неработеща ламбда сонда).Това са най-често срещаните проблеми,ако е карана само на газ.Затова аз карам повечко и на бензин
            COUPE 1.8 16V
            Volvo XC90 T6

            Коментар


              #7
              Даам, има и други потребители със двигател 182.А2.000 който е почти същия и карат на газ без никакви грижи.

              Коментар


                #8
                Има 2 типа двигатели 1,8 (доколкото знам) - едните са с метални колектори, а другите са с пластмасови. С пластмасовите колектори са по-новите двигатели (мисля, че произведените след 1997 г.). Та ако са ти метални колекторите, няма проблем да се сложи газова, иначе на пластмасовите газадиите малко се мръщят и се опитват да ти пробутат газов инжекцион.
                Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

                Коментар


                  #9
                  IvoMarea написа:
                  Има 2 типа двигатели 1,8 (доколкото знам) - едните са с метални колектори, а другите са с пластмасови. С пластмасовите колектори са по-новите двигатели (мисля, че произведените след 1997 г.). Та ако са ти метални колекторите, няма проблем да се сложи газова, иначе на пластмасовите газадиите малко се мръщят и се опитват да ти пробутат газов инжекцион.
                  На Купе версията 1.8 VFD е само една, с метален смукателен колектор.

                  Коментар

                  Working...
                  X