Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предница на Брава/о.Части заменими.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предница на Брава/о.Части заменими.

    Днес си правих предницата на Бравата.Беше ЛЕШ.И така сложих носачи BIRTH.Излязиха ми 98лв с отстапката от Тодоров ЕВРО 07 Бургас.Биалетките за заимнозаменими от ОПЕЛ(по здрави са)на реактивната щанга.Става вапрос само за гумичките , които се захващат за носача.Останалото на ФИАТ е здраво.Прахозащитните маншони на ФИАТ (на амортисорите) са заменими с маншони на ГОЛФ 2.По здрави са.И всичко за 120лв части.Е аз сам си ги сменях с помоща на един маистор (много способно момче .Тои ми даде идеите).Вече сам патрон.Единия амортисор беше здал багажа ( почти).Напалнихме го.Незнам колко ще издаржи,но на: голф,опел, сме палнили около 10на пати .Даржат вече почти 3 години.И услугата е около 25лв на амортисор.Заслужава си да се опита(стига да е здрава семерингата която много рядко заминава).Може да прозвучи като реклама но не е така.Днес се опитахме да намерим части за фиат БравО (хубави) е неможахме.Та това е решението макар да звучи нереално.Все пак е кола като всички останали и частите са (заимнозаменими) .Само некои.Надявам се да е полезна за вас тая информация . :D
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    #2
    дааа

    Митак чисто и просто тук в Бургас да ти кажа не се намира нищо(скапан град).Успях да намера само тея амортисори.но за биалетките.На ФИАТ се оказаха наистина здрави но се износват тея гими които се сварзват с носача.След далго тарсене и лутане ( и мнение на маистори) се оказа че на ОПЕЛ по хубаво пасват на фиат.Ако си забелязал на фиат имат втулки метални и тва не е хубаво,защото като се износят и аут.А опеловите могат да се натягат таи като са изцяло от гума.Ащо се отнася до прахозащитните маншони на фиат изглеждат доста ментеле.Докато на фоксваген са по здрави таи като са с пластмасови чашки.Това е просто информация която надявам се да послужи на техниците по сервизите.Нищо повече. :D
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    Коментар


      #3
      Ямбол ти е на "една ръка" разстояние, а там е Христо (hit-ko) който ще ти намери всичко което търсиш на перфектни цени....
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        zgabrovski написа:
        Ямбол ти е на "една ръка" разстояние, а там е Христо (hit-ko) който ще ти намери всичко което търсиш на перфектни цени....
        Здравко, благодаря, но в Бургас имаме магазин сьс сьщия асортимент и същите условия за потребители на форума, а ако нещо липсва може да се реагира в рамките на 2-3 часа!Не е тук мястото, но все-пак, тел. е 056/810 444

        Коментар


          #5
          a в неделя работи ли ?аз сам много зает и ми остава време само в неделя за колата.През другото време ми трябва.Кои е магазина да знам за напред?А и ми правят отстапки 20%.
          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

          Коментар

          Working...
          X