Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За какво е

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За какво е

    Колеги знае ли някой - имам един червен светодиод под бутона за аварийните мигачи.след внимателно разглеждане установих че излиза от фабричната платка на която са наредени бутоните за отоплението на задното стъкло и фаровете за мъгла.да нее за фабрична аларма
    HONDA I-VTEC

    #2
    Re: За какво е

    Todor_Gagovski написа:
    Колеги знае ли някой - имам един червен светодиод под бутона за аварийните мигачи.след внимателно разглеждане установих че излиза от фабричната платка на която са наредени бутоните за отоплението на задното стъкло и фаровете за мъгла.да нее за фабрична аларма
    Именно! Светодиода е индикатора на режима на фабричната аларма...
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      потвърждавам !
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Значи имам фабрична аларма :D а как да я активирам.аз имам аларма но не е фабричната
        HONDA I-VTEC

        Коментар


          #5
          Todor_Gagovski написа:
          Значи имам фабрична аларма :D а как да я активирам.аз имам аларма но не е фабричната
          Ползвай си другата!За да имаш такава значи явно другата не работи или й е затрито дистанционното...
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            колега

            И аз имам диод но сам забелязал че на много коли има ( браво/а), а дефакто аларма липсва.Активира се (ако имаш)като си отвориш табалцето долу в ляво(триъгалника),има един ключ,които се заварта на дясно(ако го имаш).Но не си срува повярваи ми .Занимавам се с автоаларми и досега сам видял2-3Брави/о с работеща аларма.Тя просто не е рентабилна защото блокира само запалването.Няма нито шок сензор нито каквито и да е екстри(било то и СВЧ радарен датчик).Караи си с алармата която имаш , а ако немаш си сложи.Тва е моя савет като вещ в занаята. :D
            FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

            Коментар


              #7
              и

              Да не забравя да ти кажа ако имаш фабрична аларма , ключа ти задалжително требва да има копче,което се намира отстрани на ключа.Ако нема сори. :D
              FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

              Коментар


                #8
                Моя ключ го има това копче. Означава ли че имам алалрмата?На централната конзола има и един светодиод, който никога не съм виздал да свети. Това ли е алармата?
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  Когато слагах алармата си тук в БЪлгария след нов внос от сервиза ми казаха че си има фабрична алрма на Дедрата,но я махнаха напълно защото понякога пречела на новата.Та ми казаха че фабричните аларми не стрували.

                  Коментар


                    #10
                    zgabrovski написа:
                    Моя ключ го има това копче. Означава ли че имам алалрмата?На централната конзола има и един светодиод, който никога не съм виздал да свети. Това ли е алармата?
                    Не си ли го натискал никога това копче? ... ей така от любопитство просто... Това би трябвало да ти е алармата... и до колкото знам тя е вързана да свири с клаксона...Пробвай я... а ако не става като натиснеш копчето може батерията в ключа да ти е изхабена...
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      Ключа си работи, с него си заключвам и отключвам дистанционно колата ( С това копченце се задейства дистанционно централното), но въпросния светодиод не светва.
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                      http://forum.fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        zgabrovski написа:
                        Моя ключ го има това копче. Означава ли че имам алалрмата?На централната конзола има и един светодиод, който никога не съм виздал да свети. Това ли е алармата?
                        Това ти е алармата, но тя може и да не е включена!Под капака на бушоните, има място където се вкарва едно ключе, което трябва да имаш когато си я купувал и се завърта за да се включи!

                        Коментар

                        Working...
                        X