Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мигачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мигачи

    От няколко дни имам следния проблем: сутрин за няколко минути след като запаля колата, имам проблем с мигачите - премигат няколко пъти и спират. Първо мислех, че лостчето контактува лошо, но не е така - и като пусна аварийните (двата мигача) е същата работа. Всичко останало: светлини, чистачки, клаксон си работи без проблем. След 2-3 минути мигачите се оправят. Мисля си, че може би някакво реле залепва или пък е някакъв проблем с жиците - на бая места са обвити с изолирбанд. Ако някой има мнение по въпроса, ще се радвам да го сподели. Интересува ме и цената на евентуалния ремонт (смяна на реле или нещо друго).
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    от релето е. намира се под долния капак на волана. сменя се супер лесно и струва към 15 лв - BOSH

    Коментар


      #3
      реле

      от релето е колега сменяи и нямяи грижи
      tipo1.6 ie 89

      Коментар


        #4
        Благодаря за мненията, колеги. Ще изчакам малко да видя дали няма да се оправи от самосебе си и сигурно ще сменя релето.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Трудно ще се оправи. Сменяй го. Ще те остави напълно в наи кофти момента
          PUNTO 1.1 94г.

          Коментар


            #6
            velko_sz написа:
            Трудно ще се оправи. Сменяй го. Ще те остави напълно в наи кофти момента
            Знам, колега. Аз само така разправям, че ще изчакам Има ли нещо по колата, го оправям на секундата, или в краен случай на аванс/заплата
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              Втора употреба е 5 лв ( при Италианеца).... Дано има някоя морга из Пазарджик - става от всичко де що е италианско...
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                Още един път благодаря на всички. Днес оправих релето - оказа се спукана спойка. Минах метър само с 5 лв.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар

                Working...
                X