Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

келеши/2серия/ счупиха ми стопа.Смяна?Монтаж?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    келеши/2серия/ счупиха ми стопа.Смяна?Монтаж?

    Пак ме нападнаха снощи алармата ми свирна но не видях никой.КОлко пари струва заден ляв стоп за Мареа седан.Всъщмост ми трябва само външното стъкълце.Как се сваля стопа за да се смени стъкълцетоАко някой продава втора употреба или нов нека да пусне едно Л.С моля

    #2
    Re: келеши/2серия/ счупиха ми стопа.Смяна?Монтаж?

    gdd55 написа:
    Пак ме нападнаха снощи алармата ми свирна но не видях никой.КОлко пари струва заден ляв стоп за Мареа седан.Всъщмост ми трябва само външното стъкълце.Как се сваля стопа за да се смени стъкълцетоАко някой продава втора употреба или нов нека да пусне едно Л.С моля
    отивай при застрахователите първо
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Най-добре си инвестирай парите в въздушна пушка и повече кафе.Залягай на прозореца и дерзай.....

      Коментар


        #4
        Абе въздушна пушка ама в Бг закона не защитава собствениците. Ще го целни в тъпата кратуна и накрая и в панделата ще лежи заради някое изродче. Няма закони ...
        VW Bora Variant 1.6 16V '01

        Коментар


          #5
          Ако имаш каско - отивай при застрахователите. Кажи им че е на паркинг, защото иначе може да те проводят за молба и служебна бележка в районното.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Темпрата ми пък я драскат със зелен пастел и след 2-рия път реших да не я чистя. Смятам си взема една камера ... после ще чупя пръсти...

            Коментар


              #7
              Re: келеши/2серия/ счупиха ми стопа.Смяна?Монтаж?

              gdd55 написа:
              Пак ме нападнаха снощи алармата ми свирна но не видях никой.КОлко пари струва заден ляв стоп за Мареа седан.Всъщмост ми трябва само външното стъкълце.Как се сваля стопа за да се смени стъкълцетоАко някой продава втора употреба или нов нека да пусне едно Л.С моля
              За мене и ляв и десен!КОлега погледи от вътрешната страна на багагника точно зад стоповете има нещо като капачета които се отваря и можеш да свалиш стоповете!Успех!

              Коментар


                #8
                Предполагам че стопа го държат 4-те болчета които са отзаде ?

                Коментар

                Working...
                X