Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля ценралната конзола на FIAT COUPE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сваля ценралната конзола на FIAT COUPE

    Здравейте.Много ще ми е полезно ако някой сподели как се сваля централната конзола на купе-там където са врътките на парното часовника и т.н и тази там където е ръчната спирачка.Решил съм да я боядисам в цвета на купето защото и се лющи гумата много дразнещо,но не смея да го направя на място за да не изцапам всичко наоколо.Благодаря предварително
    Прикачени файлове

    #2
    Ако искаш ми звънни, ще ти покажа на място как става. Със писане едвали ще разбереш. Аз моята е свалях вече за възвърна пък оригиналния вид, беше боядисана.0899 842010
    Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

    Коментар


      #3
      Re: Как се сваля ценралната конзола на FIAT COUPE

      enforcer написа:
      Здравейте.Много ще ми е полезно ако някой сподели как се сваля централната конзола на купе-там където са врътките на парното часовника и т.н и тази там където е ръчната спирачка.Решил съм да я боядисам в цвета на купето защото и се лющи гумата много дразнещо,но не смея да го направя на място за да не изцапам всичко наоколо.Благодаря предварително
      Дааа,тая гума се лющи гадно. Хайде да ти помогна, не е сложно, само действай леко, да не счупиш нещо Цитат на темата на английски.
      Removing the Centre Console with PicsA) Pull off the centre heater knob (or prise it off gently with a screwdriver)B) Remove these screwsi) Use an allen key to remove 1 screw, located under the centre heater knobii) Remove 2 screws (using Philips screwdriver) from above the ashtrayC) Push the console up and out..be careful not to catch the clock wire that maybe stuck behind some mounting. (Took me ages to figure why the consolewouldn’t just come out..??)D) Take care while pulling the console out. Check you dont stress the wiring connecting to the A/C fan switch unit. (lower one, multi-coloured strand) (rear of console, a/c fan switch unit)E) Console pushed back.. Take care to push the cables back into the holes before putting the console in place again. It takes time and patiance to place it back. Dont force!!

      Коментар

      Working...
      X