Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със сервото в движение.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със сервото в движение.

    Колеги,направо ми се къса сърцето.С Бравото сме и се налага да направя пълен ляв за да обърна движението в центъра и навивам аз пълен ляв,свършва волана и по едно време се чува някво ТРЕС! Направо се прокъса сърчицето връщам волана кога усещам нема серво. Едвам се докарах до Люлин.Едно на ръка беше че волана стана като на Москвич...тва не е проблема,проблема е че не иска да завива,едвам съм си дошъл. И спрях пред блока,викам само да погледна няма да я карам докато не се изясни кво е,отварям капака гледам пистовия ремък пълен боклук нацепен отсекъде, ролката на помпата не се видя дали е омаслена но ми се стори че капе нещо дали вода дали течност не се знае Отварям казанчето за хидравличната течност - пресъхнало нема нищо вътре.Та някви идеи,предположения кво може да е треснало и на кво се дължи,евентуално какво ще се окаже когато го отвора събота и неделя,дали е рейка,дали е помпата, маркучи сигорно... ПП. Едвам успях да навия волана да я вкарам в гаража,някой ако е има подобен проблем нека да даде съвети за евентуални усложнения при каране на колата в тоя вид,и какво трябва да знам при смяна на евентуалните части,които предполагате че са. Благодаря предварително
    leave something of the happiness you bring

    #2
    Някакви течове преди това забелязвал ли си? Да не би да е останала помпата без масло, да е затегнала и затова да се е скъсал и ремъка?

    Коментар


      #3
      Shefy написа:
      Някакви течове преди това забелязвал ли си? Да не би да е останала помпата без масло, да е затегнала и затова да се е скъсал и ремъка?
      Никви течове колега не съм забелязал, ремъка не е скъсан но е в доста отчаяно състояние, мисля че течноста е изтекла в бърз интервал от време, защото преди няколко дена бях погледнал и беше в норма
      leave something of the happiness you bring

      Коментар


        #4
        Сега пробва ли да завъртиш помпата на ръка, да кажеш как е?

        Коментар


          #5
          Shefy написа:
          Сега пробва ли да завъртиш помпата на ръка, да кажеш как е?
          Ами не Айде привечер ше слезна до Бакърната че ми е там колата на канала и ще вида кво ше излезе ПП. Какво трябва да очаквам като я завъртя
          leave something of the happiness you bring

          Коментар


            #6
            Оказа се Рейка (разцепила се е) Колата отлежава в Автосервиз Фиат-Алфа в Люлин2Цената е 250 лева с монтаж. Как се е счупила незная изобщо,нищо уредихме проблема Заключ
            leave something of the happiness you bring

            Коментар


              #7
              Ако си карал без хидравлична течност и помпата е била зацепена може да удариш греда и от към помпа
              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
              '97 Coupe 16VT 262WHP+

              Коментар


                #8
                Много вероятно

                Коментар


                  #9
                  Също така може да са се отделили и стружки и сега ако не е промита системата.......... стружките са навсякъде и рано или късно ще има отново проблем.

                  Коментар

                  Working...
                  X