Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тва което държи амортесиора отзад се счупи????Не знам кво е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тва което държи амортесиора отзад се счупи????Не знам кво е?

    Здравейте колеги.Имам малко въпросче към Вас.Днес в една улична яма си счупих задния "носач" М**ка им и дупки.Та значи исках да попитам мога ли да го сменя сам и имате ли идея колко приблизително струва нов или на старо?И има ли смисъл да взимам 2ра ръка носач или не?Мерси предварително.Колата е Ланча Дедра.П.П. Не ме препращайте към форума на Ланча моля.

    #2
    Заден носач

    Коментар


      #3
      gdd55 написа:
      Заден носач
      Е малко съм лаик на тази тема но мисля че е време да се науча .Това което държи пружината

      Коментар


        #4
        Задния мост си разцепил направо

        Коментар


          #5
          Re: Тва което държи амортесиора отзад се счупи????Не знам кв

          Dedra 2.0 написа:
          Здравейте колеги.Имам малко въпросче към Вас.Днес в една улична яма си счупих задния "носач" М**ка им и дупки.Та значи исках да попитам мога ли да го сменя сам и имате ли идея колко приблизително струва нов или на старо?И има ли смисъл да взимам 2ра ръка носач или не?Мерси предварително.Колата е Ланча Дедра.П.П. Не ме препращайте към форума на Ланча моля.
          ами колега нов няма да намериш със сигурност а и цената ще е такава че да те откаже , ако е същия като на темпрата на моргата на пазарджишко до техномаркет има темпра иди и виж дали е същия/носи си твоя счупения/ да се спазарите за цената за съжеление не мога да ти помогна с телефон- успех
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Мерси stef да предполагам цената няма да е от добрите,но се бях уплашил да не се наложи да сменям цял мост.Разбрах че е отделен елемент - ще погледна мерси за инфото.Резултати ще съобщя утре

            Коментар


              #7
              Ууууу Ш***на работа! Няма по моргите носач заден за Дедра. Динекспрес - цена 130 лв Ще се прежалвам Което ме навжда на странни мисли Прави ли са хората като казват че итлянките са скъпи за поддръжка?Мале мале 130 лв Тия ми разкатаха фамилията

              Коментар


                #8
                То не че и аз много съм разбирач но да споделя мнение.На колегата дето се чуди що е то заден носач, трябва да кажа че такова животно има. На колите от този клас обикновено са тип trailing arm, доколкото знам и задния носач е закачен за задния мост ако се не лъжа.Имам обаче беглото предчувствие че задните носачи на Дедра, Тампра и Типо са идентични и съм сигурен че ако си го купиш за типо ще е по евтино.Но може и да греша, знам ли ... Успех!
                Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

                Коментар


                  #9
                  От темпра става целия заден мост само че трябва да сложиш твоята стабилизираща щанга, защото онази е по-мека и ще ти увлича в завойте.

                  Коментар


                    #10
                    ами щом става от типо и темпра такива коли по моргите колко щеш само да не им искат цена като за нови щото и тва го има някой път
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар


                      #11
                      Ами колеги за съжаление не стават.Намерих за 35лв , но се оказа че е за барабн ни спирачки.Намерих от Темпра - пак различни,от Типо също.Намерих и с АБС втора ръка - 85лв но пак се различава от моя не е същия и ще иска преработка малка.И най-накрая по поръчка в Динекспрес - 2ра ръка пак! - 130 лв.!

                      Коментар


                        #12
                        ако те интересува цял заден мост свиркай100лв е

                        Коментар


                          #13
                          pugsy написа:
                          ако те интересува цял заден мост свиркай100лв е
                          Трябва някак да проверим същия ли е?Ще стане ли?Пък и съм от Майната си Само носача не става ли?Трудно ще пренеса цял мост?Мерси.Ще видя някак да измеря нещата който го различаваха от другите носачи.Или да го снимам.

                          Коментар

                          Working...
                          X