Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kелеши ми нацапаха боята.Help?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kелеши ми нацапаха боята.Help?

    Ставам сутринта и какво да видя.Майка му и говедо минало и ми опънало една чарта от край до край с маркер от тия дето се надписват CD-ROM.Не мога да го изкарам намазах два пъти с паста излиза малко по малко.От тва мазане да не съсипя нещо боята.На някой да му се е случвало такова нещо и да се е справял с проблема?

    #2
    Пробвай със спирт.Би трябвало да го разтвори.
    Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

    Коментар


      #3
      Ами почти не остана чакам да изсахне пак пастата за 3-ти път я намазах.Надявам се само с тази паста да не повредя нещо лака с тва мазане.Тва със спирта ми го предложиха ама ме беше страх

      Коментар


        #4
        Със спирта няма страшно - действай!

        Коментар


          #5
          Бензина също добре се справя с такива неща особено нацапано с спрей предполагам че и маркер и със сигурност не вреди на боята на никого не му се е разияла боята около гърловината ако неволно разлее бензин

          Коментар


            #6
            След 3-тото пастиране почти всичко излезе останаха само 3 малки точици които ме е яд да ги гледам защото ми напомнят за огромната драскотина,но няма да ги пипам да стоят против уроки.Апак това ако го хвана направо му свалям гащите и го еба,бой няма да го опрай поне да не може да седне 1 месец на газа си.Преди 3 дена пък ми беше надраскан калника.Изглежда беше си вързвал някои обувката отгоре.Пак пастата ме спаси

            Коментар


              #7
              gdd55 написа:
              След 3-тото пастиране почти всичко излезе останаха само 3 малки точици които ме е яд да ги гледам защото ми напомнят за огромната драскотина,но няма да ги пипам да стоят против уроки.Апак това ако го хвана направо му свалям гащите и го еба,бой няма да го опрай поне да не може да седне 1 месец на газа си.Преди 3 дена пък ми беше надраскан калника.Изглежда беше си вързвал някои обувката отгоре.Пак пастата ме спаси
              Баси селското е тва да ти надраскат колата. Мноооого кофти. Съчувствам ти. Явно са те нарочили Иначе стискай палци злосторницата да е някоя мадама, хем ще намажеш и ти
              FIAT Uno 45 FIRE

              Коментар


                #8
                Ей тва тия копеленца са за убиване, как не мога да хвана един такъв В банско (нарочно го пиша с малка буква) пък на един приятел колата цялата надрана с пирон, счупена антена и спукани гуми Местните изроди се напили и решили да се позабавляват, и забавлението им било колите по пътя дет срещнали. А пък на мойта кола не знам вече колко комплекта капачки смених. А драскотините са безброй

                Коментар


                  #9
                  Пускам нова тема снощи пак мизерия

                  Коментар


                    #10
                    моята е черна тка че и да чертят нищо не се забелязва принционо си има препарати за премахване на пеманентни Маркери продват се по офис уан и темп. магазини, чистил съм с тях надпис на 2 месеца от монитора в работата

                    Коментар


                      #11
                      Колега..... или това са просто някакви супер невъможни съвпадения или просто някой те ебава нечовешки ...... да не си измизерствал нещо там по кварталът ти и сега да си връщат!Иначе ако го/ги хванеш ............ ни е да ги биеш да ги е...... ш още по малко, но друга оправияняма май с наште закони!

                      Коментар

                      Working...
                      X