Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кормилна реика за Фиат Мареа.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кормилна реика за Фиат Мареа.

    Здравеи те колеги. Съжалявам ако темата се повтаря но просто нямам никакво време да търся. Карам Мареа и ми тече кормилната реика. Искам да попитам дали случаино някои знае каде може да се поправи? Аз обикалях няколко сервиза но без резолтат. Ще съм Ви много благодарен ако някои има някаква представа каде да отида защото ми писна всяка седмица да доливам хидравлично масло. Благодаря предварително!!!
    Винаги съм харесвал Фиат и така ще си остане занапред!!!

    #2
    Или си намери втора употреба, или дай да я рециклират. Има сервизи, които се занимават точно с това. Макар че и в двете неща има риск: ако вземеш втора употреба, можеш да попаднеш на рейка като твоята, а рециклирането не винаги дава добър резултат. Доколкото знам около 200 лв. излиза рециклирането с монтажа/демонтажа на рейката. Новата е безумно скъпа.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Здравей, колега!Огледай се на кръстовището Г.М. Димитров и Симеоновско. На светофара от дясно по Сименовско, посока към Околовръстното, има сервиз за рейки. Мисля, че имаше и табела или някакъв надпис. Нямам отзиви от там, но помня че съм го виждал.Успех!
      FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
      LPG System BRC Just

      Коментар


        #4
        Проверявах в Ауто Италия - дават ги на някаква фирма за рециклиране и цялата операция излиза около 250 - 300 лева. Дават гаранция за рециклирането 1 год.
        Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

        Коментар


          #5
          чистак нова е 390лв.рециклиране със сваляне качване пак е някъде толкова...
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            Synthy написа:
            чистак нова е 390лв.рециклиране със сваляне качване пак е някъде толкова...
            Мисля, че грешиш. Новите рейки започват от цена 600 евро.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              Колеги, вижте тука има цениwww.axm-auto.com
              PUNTO GRANDE

              Коментар


                #8
                Synthy написа:
                чистак нова е 390лв.рециклиране със сваляне качване пак е някъде толкова...
                Това е приблизителната цена, наистина. Аз съм с такава.
                Fiat Marea 1.8i 16V
                Fiat Tipo 1.4i 8V
                Fiat Punto 1.6i 8V
                www.italauto-bg.net/forum/

                Коментар


                  #9
                  Rokambol написа:
                  Synthy написа:
                  чистак нова е 390лв.рециклиране със сваляне качване пак е някъде толкова...
                  Това е приблизителната цена, наистина. Аз съм с такава.
                  С каква по-точно? Нова или рециклирана?
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар

                  Working...
                  X