Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

задна броня фиат браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    задна броня фиат браво

    Здравейте,Задната броня при фиат браво, различните модели дали е с еднакъв размер и ако не е за 1.6 от коя друга модификация става?В тоя ред от мисли някои да е виждал в някоя морга такава - синя перла?А евентуано пребоядисването, ако си взема друг цвят колко би излезло горе-долу?
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    Re: задна броня фиат браво

    blader написа:
    Здравейте,Задната броня при фиат браво, различните модели дали е с еднакъв размер и ако не е за 1.6 от коя друга модификация става?В тоя ред от мисли някои да е виждал в някоя морга такава - синя перла?А евентуано пребоядисването, ако си взема друг цвят колко би излезло горе-долу?
    Когато аз търсих ( ) в Анкол имаше доста избор. Мисля (не съм 100% сигурен), че всички Браво-та са еднакви. Поне за 1.4, 1.6 и 1.8 са еднакви.едит: http://www.ankol.com
    Fiat Bravo GT -> дзверчето

    Коментар


      #3
      Oduh, знам за теб, тогава ми каза и че си я взех за 120лв, по едно време искаха и 160 в анкол, сега пак искат 120, но уви нямат моя цвят, иначе бях на косъм от това да си купя от моргата в суходол, но я бяха продали същия ден когато проверих, иначе по мой проверки цените се движат от 80 до 160лв, изключение е 300лв в Пловдив (баси кожудерите). Та тъй като си патих с несъвместимост на нещата по предница искам някой, ако може да каже със сигурност от всички модели да са еднакви.
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        blader написа:
        Oduh, знам за теб, тогава ми каза и че си я взех за 120лв, по едно време искаха и 160 в анкол, сега пак искат 120, но уви нямат моя цвят, иначе бях на косъм от това да си купя от моргата в суходол, но я бяха продали същия ден когато проверих, иначе по мой проверки цените се движат от 80 до 160лв, изключение е 300лв в Пловдив (баси кожудерите). Та тъй като си патих с несъвместимост на нещата по предница искам някой, ако може да каже със сигурност от всички модели да са еднакви.
        Извинявай за офтопика, но предниците на 1.4, 1.6 и 1.8 не са ли и те еднакви ? Знам, че ХГТ-то е мааалко друго.
        Fiat Bravo GT -> дзверчето

        Коментар


          #5
          oduh написа:
          blader написа:
          Oduh, знам за теб, тогава ми каза и че си я взех за 120лв, по едно време искаха и 160 в анкол, сега пак искат 120, но уви нямат моя цвят, иначе бях на косъм от това да си купя от моргата в суходол, но я бяха продали същия ден когато проверих, иначе по мой проверки цените се движат от 80 до 160лв, изключение е 300лв в Пловдив (баси кожудерите). Та тъй като си патих с несъвместимост на нещата по предница искам някой, ако може да каже със сигурност от всички модели да са еднакви.
          Извинявай за офтопика, но предниците на 1.4, 1.6 и 1.8 не са ли и те еднакви ? Знам, че ХГТ-то е мааалко друго.
          Ми аз бях взел точно от ХГТ , предния капак стана, предната броня дойде къса, тъй като калниците са раздути и по дълги т.е. и те не стават, но бронята я сложих, само дето ръбчето с калника не пасва, а единя калник го взех от 1.4 и познай и той не пасна идеално добре, че майсторите се постараха и сега не си личи, но сега си имам едно на ум Друг е въпроса че в авто моргата те питат какво ти трябва и като кажеш викат е това е точно от същата кола
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар

          Working...
          X