Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся връзки !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся връзки !!

    някой има ли познат в някой от магазините за части на фиат .става дума за комплект съединител ! черпя в литрови бутилки !!! 15-20% намаление е добре дошло !сега беше момента да ползвам услугите на hit-ko ,но когато колата е разглобена пътищата са малко !
    фиатче Браво 2.0

    #2
    Re: Търся връзки !!

    tomazo написа:
    някой има ли познат в някой от магазините за части на фиат .става дума за комплект съединител ! черпя в литрови бутилки !!! 15-20% намаление е добре дошло !сега беше момента да ползвам услугите на hit-ko ,но когато колата е разглобена пътищата са малко !
    Hit-ko ползва Еконт за куриер и може да ти изпрати с наложен платеж, така че ако искаш го питай за оферта.
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    Коментар


      #3
      знам .проблема е ,че частите ми трябват за днеска ,най-късно утре до 13.00 часа !
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Най тънко е на Стамболийски и Одрин. Телефона е 9200181. Работят от 10 в Събота.
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          zgabrovski написа:
          Най тънко е на Стамболийски и Одрин. Телефона е 9200181. Работят от 10 в Събота.
          Благодаря ,колега ! обадих се по между другото в няколко магазина и цената на комплект съединител Валео е около 400 лева Но както казваше баба ми -който си има брадичка си има и гребенчееее.
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Е стига бе!За Пунто 1.1 комплекта беше 86 лв, а Валеото - 100 тина.За Браво 1.4 - 130 лв, като май притискателния беше Валео.Пробвай ги утре, може да си приятно изненадан. Тия пичове винаги са ми давали най-добра цена, само Христо ги бие от всякъде....
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              сериозно Valeo в Т,N -459 lv, Ал.Ауто- 395 лв.,на Стамболийски 390 лв.(най -ниска цена ) ,Ванто-490 лв.с някаква отстъпка.звънях в още няколко магазина ,но там имат марки IST ,Victory,IP ,Мекарн или нещо такова -на цени за комплект между 150-176 лева .нещо нямам доверие на подобни марки ,като се има предвид че само смяната е 100 лева ...да се наложи да го сменям пак след около 30 000 км. p.s. колега случайно да си купуваш сутрин вестник от павилиона на Атлантик в Люлин 5 !!! страшен физиономист съм и не знам как е думата със същото значение за кола !
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Лагера ми просвири и взех "Валео" от "Т и Н кар" за 328 лв... става дума на Пунто-2 атм .дизел, доста рядка кола за Б-я все още.Не съм го сменил още , нямам време...говоря за комплект, феродов, притискателен и лагер.Но , пичовете го изписаха от Варна и дойде за 3 дни.Само ще кажа един факт: От много известен наш сервиз за италианки ми казаха,,че дори турско или корейско валео за намеря да ходя при тях.И НИЩО ДРУГО.!!!.. ИМАЛИ 12БР подобни коли на моята и това издържало.Т е имали само "Борг и бег" на склад, но определено не ми го препоръчвали.Това е!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  zgabrovski написа:
                  Е стига бе!За Пунто 1.1 комплекта беше 86 лв, а Валеото - 100 тина.За Браво 1.4 - 130 лв, като май притискателния беше Валео.Пробвай ги утре, може да си приятно изненадан. Тия пичове винаги са ми давали най-добра цена, само Христо ги бие от всякъде....
                  Здравко, това е АБСУРД!!!"Валео" за 50 евро в България е абсурд!Покрай моята кола, маркетинг изследване направих.Но да намериш "Валео" за тези пари е невъзможно.Навремето 1997г намерих по случайност и го купих доста,доста скъпо.. За Реното...в момента за изминати 170 ХИЛ.км и взе да дава признаци на износване,като отделяне високо и т.н.Какво е било, турско, корейско, испанско френско.. не знам, но беше 2.5 пъти по-скъпо от другите предлагани.Не съм сбъркал май!!!
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Говоря ти за Пунто 1.1 55 Fire. Смених го точно когато взех колата - 2002 година. На опаковките пишеше Валео, комплекта със сигурност беше около 100 лева. Колко е било истинско обаче - господ знае. Изкара 2 години и половина и 80000 километра и свърши...За бравото, от феродовия диск кашона е още в мазето, взех го ноември....
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      На мойта Брава 1.4 пълен комплект съединител ми излезе 170лв, но не помня каква марка беше.
                      "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
                      дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
                      Brava 1.4 12V

                      Коментар


                        #12
                        има и комплект съединители ,които излизат към 170 лв. но хубавите съединители на Лук,Валео и т.н. са около 400 лева.в крайна сметка го купих за 368 лв.Вече имам опит от един фалшив съединител на мощна кола който даде фира на 4000 км.
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар

                        Working...
                        X