Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за семеринг на колянов вал и гарнитура на картер.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за семеринг на колянов вал и гарнитура на картер.

    Oт типото тече масло,но тече малко.Смених О-пръстен на делко,заварих картера и остана да е или от гарнитура на картер или от семеринг на колянов вал Може ли да ми кажете колко ще излезе смяната на семеринг на колянов вал и гарнитура на картер?
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    в момента провеждам същият ремонт на моят фиат .работата е като за смяна на съединител (става дума за семеринга на коляновия вал) ,семеринга е ефтин ,а работата 100 лева .почти във всички сервизи е така .имаш допълнителни разходи ако се наложи да сменяш и съединител или части от него ,притискателен диск,феродов или лагера .... та значи 100 лева само за работа +25лева ако ти разлепят картера (гарнитурите не знам колко са )приготви си 150 лева ,и се моли да ти е здрав съединителя !
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      Провери дали не тече от датчика за маслото на мен от там направо ми течеше и като се стича надоло капеше върху изпускателните тръби и ожасно миришеше :")

      Коментар


        #4
        icecool написа:
        Провери дали не тече от датчика за маслото на мен от там направо ми течеше и като се стича надоло капеше върху изпускателните тръби и ожасно миришеше :")
        Да точно Къде се намира този датчик и какво представлява?
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Ами при мен е отзад от страната на купето малко под всмукателните и карбуратора :")) двигателя ми не е като твоя ама и ас смениах гарнитура на картера зщото мислех цхе тецхе от там но там просто само подлизваше, можеш да го разпознаеш прилича на болт завит в двигатела и от него старчи жица :"))

          Коментар


            #6
            Прожерете уплатнениqта

            От моето Типо течеше масло,заради уплатнението на пръчката и от самата капачка на маслото.След като ги смених сега е ок

            Коментар


              #7
              tomazo написа:
              приготви си 150 лева ,и се моли да ти е здрав съединителя !
              Щооооо,те насила ли ще го накарат да го смени
              Fiat 1.4 12V
              Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
              Да си втори значи да си първи сред загубилите.
              Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

              Коментар

              Working...
              X