Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

След автомивка Бравата умря !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ми да не ти говоря найзуст, ще проверя утре и ще ти кажа комбинацията......ако си свалиш сенника над гравата на шофера, там трябва да го има изписано, при мен поне е така, твоята е с една година по млата би трябвало пак да е там....
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #17
      ФЕРАРИСТ написа:
      При мен на мареата това се прави с една комбинация от ключовете за парното и климата - завъртат се при определено положение, един ден се зачетох в надписа под сенника си, забелязах че пише и на инглиш, и така се светнах....много се изкушавам да пробвам каквоо ще стане като завъртя ключовете както е описано.........
      Е ти уби коча с лопатата направо Тва дет е с комбинацията от ключове, хората са го написали как да "размразиш" набързо колата. Демек зимата като е яко студ и скреж как да загрее по бърже и да не ти се замъглява прозорецо А и мисля че беше вметнато че колата има авариен прекъсвач на горивото, мързи ме ся да слизам до бравото. Ама тва дет е с комбинацията нема нищо общо с тоя бутон

      Коментар


        #18
        Краси, пиши в кой сервиз си ходил, че да го заобикалям по-отдалече.
        Brava 1.6 16V 90к.с.

        Коментар


          #19
          Uneek написа:
          ФЕРАРИСТ написа:
          При мен на мареата това се прави с една комбинация от ключовете за парното и климата - завъртат се при определено положение, един ден се зачетох в надписа под сенника си, забелязах че пише и на инглиш, и така се светнах....много се изкушавам да пробвам каквоо ще стане като завъртя ключовете както е описано.........
          Е ти уби коча с лопатата направо Тва дет е с комбинацията от ключове, хората са го написали как да "размразиш" набързо колата. Демек зимата като е яко студ и скреж как да загрее по бърже и да не ти се замъглява прозорецо А и мисля че беше вметнато че колата има авариен прекъсвач на горивото, мързи ме ся да слизам до бравото. Ама тва дет е с комбинацията нема нищо общо с тоя бутон
          и аз за това исках да обясни как става, защото знам, че тази комбинация на сенника е точно за размразяване на съклата :D
          Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
          Lancia Dedra 1.6 91г.

          Коментар

          Working...
          X