Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за двигател 2.0 16v TURBO!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за двигател 2.0 16v TURBO!

    Колеги здравейте, интересувам се по номер ли се търси този двигател и какъв е той ако е така. Намислил съм да си слагам такъв под капака но незнам как се търси и каде, единственото което се сетих е Йбей. Eдин приятел си е взел от този сайт ХЕ за Опел и каза че ми трябва номер на двигател за да го намеря. Мерси предварително
    АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

    Fiat 1100L 42г.

    #2
    ПРОСТО НАПИШИ 2000 16 V в ИБЕИ и ще ти излезне сичко,или аз не ти разбрах въпроса

    Коментар


      #3
      колега, то тва да не ти е книга да ти го пратят по ибей, малко скъпо ще ти дойде транспорта...от купе2.0 16в турбо 175А1/4.000 (тая чертичка я разбирай, че има два двигателя и или е а1.000 или а4.000)2.0 20в турбо 175А.3000 това го дават 220 магарета, мож си престави...що не вземеш да си купиш направо едно купе, по-евтино ще ти излезе...
      Brava 1.6 EL, '98
      182A4

      Коментар


        #4
        Колега не е чак толкова скъпо но ще гледам за двигател в БГ но за купенце ще сравня цените и разходите и ще реша но лично предпочитам браво
        АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
        Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

        Fiat 1100L 42г.

        Коментар


          #5
          Колега,занимаваш се с тотални глупости и накрая сметката ще ти излезе без кръчмар.Много е скъпо пращането на толкова тежко нещо като цял двигател.Ще ти кажа че аз си намерих заден диф от Англия от Ланча Делта Интеграле 8v за 275 паунда,а транспорта ми излиза 150 паунда.Ти си прецени колко пари ще платиш за транспорт.Тука се намират мотори,просто се разтърси
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #6
            Добре е да вземеш двигателя,но ако имаш възможност първо да го видиш как работи. В германия има купета с такъв двигател на по 1000-1500 евро, с докарването още хиляда лева. А така ще можеш и да го видиш дали наистина работи нормално. Не забравяй, че ти трябва и компютър с инсталацията за този двигател. В най-добрия случай само компютъра ти е 150 лева, ако успееш да го намериш на тази цена иначе 200-300лева. Вземеш ли цялата кола можеш да си свалиш всичко от нея, което ти е необходимо, ще си имаш документ за двигателя и после можеш да оставиш всичко, което не ти трябва в някоя автоморга. По мое мнение излиза по-евтино и бързо да си закупиш цял автомобил с този двигател.
            Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
            Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
            -------------------------------------------------------------

            Коментар

            Working...
            X