Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто ГТ- съвети и няколко въпроса+услуга

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колегите, няма смисъл да се спори наистина в мноого сайтове има събрана от тук от там информация и човек като я е видял нормално да спори,но въпреки това да не е вярно това не е най-важното дали 2 или 3 серии просто зависи от каква литература явно се гледа.И все пак БЛАГОДАРЯ ВИ за съветите,информацията и т.н. ще ми е от полза а сега ако и кризата почне да минава супер ще е и ще се обзаведа с красавеца аз си го имам но от мощният

    Коментар


      #17
      колега мой личен съвет е да не се качваш никога на ГТ.Аз направих тая грешка и после няколко месеца не можех да спя докато не го паркирах в двора.Тя те завладява почти изцяло.Досега кола от тоя клас и за тея пари няма да намериш която да върви толкова.
      Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

      Коментар


        #18
        Пунто ГТ

        Така е колега,завладява си те тази кола :P Карам такова вече две години и в началото доста го изпочупих но благодарение на един СТРАХОТЕН човек(благодаря ти Орлине) почнах да си го стягам и сега вече съм почти напълно готов за силовия тунинг.Всеки може да си говори за това как ’’върви’’ тази кола и коя кола върви повече,но истината е,че с малко вложени средства може да вдигнеш мощноста достатъчно за да тупкаш коли до 200коня.Хайде лека и ако решиш да си вземеш такава осичка да я снимаш и да ни я покажеш
        Кара на сгъстен въздух

        Коментар


          #19
          То си е факт тея коли се стягат доста време преди да тръгнат както си трябва,не съм чул някой да е взел ГТ и да го направил веднага с тунинг.Аз от една година го подготвям за stage 1.за по нагоре ще мислим нататък във времето.А относно вървежа доста тарикати с Големи бегачки си тръгнаха разплакани от неква сапунерка за 3000лв
          Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

          Коментар


            #20
            Оф колеги и аз съм така някой път като ида към автокъщите и като покарам някоя после няма спане ама като ти се обие желанието като нямаш пари и ... аз на мойто врабче дето е 55 коня дооста се справя за конете си доволен съм ,но искам по мощна просто извънграда е много зле ужас е направо!!!Кола с турбо ми е мечта ест. бензинка и дааа като се зарибя само из форумите цяла вечер стоя и клипчета гледам пфф голяма мания

            Коментар


              #21
              такава кола се взима със сърце а не със разум ако искаш разум - голф 2 - колкото върви толкова се и чупи само гледай да не си купи ГТ 3 щото са много зле от всякъде ще го познаеш по моторчето за празен ход дето е от горе на дрисела а не на капака на капаните
              Power Under Pressure

              Коментар


                #22
                Колега WhitePower ти имал ли си гт3?Моля те кажи ми по точно в кое всичко е зле,защото аз го карам 3 години и съм сменил една крушка на стопа,фтулка на стартера и маркуче на хидравликата.И неми казваи,че гт1-2 вървят повече.

                Коментар


                  #23
                  gituli написа:
                  Колега WhitePower ти имал ли си гт3?Моля те кажи ми по точно в кое всичко е зле,защото аз го карам 3 години и съм сменил една крушка на стопа,фтулка на стартера и маркуче на хидравликата.И неми казваи,че гт1-2 вървят повече.
                  Колега , занимавам се със поддръжка и ремонт единсвено на пунто ГТ-та от 3 години , като съм собсвеник на такова от 6 , идеята е кой двигател е по здрав и по не капризен до сега най- големите драми са идвали от ГТ 3 кибуталата са им по слаби , главата е със малка камера и от там компресията е 9:1 и не подлежат на стейдж 2 щото раждат бързонякой от тях са със различни дебитомери и дебитомер от Гт 1 или 2 не става по това определям кой двигател е по добър , кой колко държи на магеренено както казах , една кола се плаши най много от лош собсвеник и от лоши майстори ти си имал късмет просто със предишния собвеник
                  Power Under Pressure

                  Коментар


                    #24
                    Мерси за одговора. Погледни какво съм написал на предната страница.Мислиш ли,че не го знам.Все пак несъм на 20 години,и последните 9г.не живея в БГ.За това,че там в БГ са смотани и немогат да направят колата както трябва незначи,че неможе да стигне втори стадий.Нищо лично,надявам се,че несъм те обидил,ако е така ИЗВИНЯВАИ.

                    Коментар

                    Working...
                    X