Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скърцане при въртене на волана

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скърцане при въртене на волана

    Здравеите!Вчера при въртенето на волана усетих скърцане!Веднага проверих хидр.течност беше на минимум.долях още колкото трябва но проблема- скърцането не изчезна!Хидр течност е много черна-незнам дали ако я сменя напълно и ще се оправи.Какво друго може да е - и ако става въпрос за сервиз къде да отида в Стара Загора.колата ми е Браво 2.0 ХГТ!Мерси предварително колеги!!!

    #2
    Колега,Ямбол е близо отиди при Христо да си спокоен че ще си свършат работата като хората.Пиши му на лични и си запази час.Ника му е Хит-ко.

    Коментар


      #3
      Колега,Ямбол е близо отиди при Христо да си спокоен че ще си свършат работата като хората.Пиши му на лични и си запази час.Ника му е Хит-ко.

      Коментар


        #4
        не изчезва веднага скърцането, трябва малко време, предполагам да се самообезвъздуши. става дума да покараш 5 км, не да караш 5000... след тва си намери проблема с теча
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Колеги смених хидравличната течност-закарах я на сервиз и провериха и дали имам теч!Нямаше!!!Шума спря за момент-но за малко!! Сега при въртенето на волана се усеща пак тожа престъргване-като останових че тожа идва от предното дясно колело!!Отново ще отида да ми огледат предницата- но според вас какво може да е?

          Коментар


            #6
            Шарнир, кормилен накрайник за смяна, или лагер над амортисьора.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Колега,аз имам същия ,,проблем"от 1 година.Сипи малко течна грес в стоиката на амортесьора(отгоре където близа той)и ако спре да скърца това е проблема.Може би се казва както пише колегата Vladim лагер над амортисьора.

              Коментар


                #8
                gituli написа:
                Колега,аз имам същия ,,проблем"от 1 година.Сипи малко течна грес в стоиката на амортесьора(отгоре където близа той)и ако спре да скърца това е проблема.Може би се казва както пише колегата Vladim лагер над амортисьора.
                Точно същата процедура я изпълних преди седмица. Най-добре се диагностицира дали скърцането и пукането идват от лагера над амортисьора, като при изключен двигател някой върти волана, а друг си държи ръката на "бомбето" над амортисьора.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар

                Working...
                X