Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неочакван екшън със скоростите!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неочакван екшън със скоростите!

    Колеги, да ви споделя съботния екшън защото знам че нанякой скоро може да се случи.От лугата тия месеци по улиците ми бяха блокирали и много твърдо влизаха изобщо скоростите. Лоста беше станал тежък, направо ужас. Долу над кормилната рейка има един щифт около койтио системата лагерува за да се сменят скоростите, това лагеруване се задръства и блокира и смяната става ужасяващо трудно.Моя приятел Жорето ми каза че вече е раздвижил три такива и се уговорихме в гаража на един приятел за 20 минути работа, да ми раздвижи скоростите.Обаче щифта е захванат на едно уше, отлято върху кормилната рейка. След няколко безуспешни опита за раздвижване, с едно по силно движение алуминиевото ушенце се откърши и в точ миг кота спря да изпълнява предназначението си. Извадихме рейката и право на заварка. Да де ама алиминиева заварка в събота по обяд, трудна работа.Да знаете, от Сточна нагоре по пътя за гробището на 50 метра от отбивката, заваряват алуминиеви джанти, заварихме чарка върху рейката и после слагане, и така ....Внимавайте и не насилвайте при раздвижването на онзи щифт, отваря се работа за цял ден после ...!!!Поздрави на всички!
    Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

    #2
    Смейте ми се после, че си го оправям този проблем само със пръскане със спрей. Па нека си го имам всяка година...Все пак - добре, че си се оправил. Всичко е добре, когато свършва добре...
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар

    Working...
    X