Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странно свирене отпред ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странно свирене отпред ?

    Колеги,появи ми се странен шум отпред на Бравото?Прилича на леко свирене .Прави го и на място и в движение ?Дали е ремък?Но пък го сменях скоро ....
    Кара Fiat Bravo 1.8 GH

    #2
    Най вероятно е ремък, моя и той свири и утре ще ходя да го натягам
    Peugeot 307 2.0i ГИ
    ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

    Коментар


      #3
      Най -вероятно е ролка. Ангренажен ремък също свири , ако е пренатегнат и некачествен Ако пищенето (свистенето) е силно и променливо то най-вероятно е пистов ремък, но то се познава веднага и обикновено при високи обороти изчезва.
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Мерси ,колеги .Оказва се май,че е пистов ремък.като го залея с вода и спира
        Кара Fiat Bravo 1.8 GH

        Коментар


          #5
          колеги а при мен е точно обратното-в мокро време като се намокри нещо и почва да свири.според мен е ролка но коя ?
          1.6 16v Abarth

          Коментар


            #6
            Пистов ремък си е Обикновено свирят като са мокри, защото приплъзват.Колежката, която казва, че спира да свири като го залее с вода сигурно има предвид топла вода.
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар

            Working...
            X