Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво да му гледам на ПУНТОТО????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво да му гледам на ПУНТОТО????

    Както написах вече (в купува) търся Пунто 4 врати с клима за жената , и се оказа че такива почти не се предлагат както и да е днеска оглеждах едно такова и ето какво ми направи впечатление:1. Климатика уж не бил пълен - като го напълни и ако проработи ДОБРЕ, ако не - ДРУГА 2. Десният ел.прозорец го няма - нито от лявото нито от дясното копче - според продавача проблем с ключа иначе всичко друго бачкало (как може да се провери??)3. задните врати не се отварят - едната след доста силно напъване я отворих другата ме достраша да не изкъртя нещо - според продавача "Вакум на уплатненията" - пълна глупост евентуално може да са залепнали ако не са отваряли отдавна4. СЪЕДИНИТЕЛЯ отделя много високо и педала е много твърд (в сравнение с МВ190) - според продавача всичко е сменено наскоро и има нужда от регулиране !!!!????? а дали е така?5. другото са малки и по-незначителни работиОчаквам вашите мнения и предложения какво още да гледам :D и последно какво ви е мнението за ИТАЛСЕРВИЗ под моста на 4-ти км. защото възнамерявам там да го прегледат???ииииииииииииииихххххххххаааааааааааааа ааза ИТАЛСЕРВИЗ се начетох дайте предложиние за друг????
    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

    #2
    По-добре потърси друга

    Коментар


      #3
      Друга ама няма днеска трябва да видя и още една дано да е по-читава. Е то и тая не е ча толкова трагична на фона на гледаните досега 4-5 отговарящи на условията много ще съм благодарен ако ми дадете линк за проверка по VIN, че търсачката нещо на изкара
      ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
      o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

      Коментар


        #4
        Що бе, има ги.Моя колежка го продава.Колата е тюнев цвят.Купувана е в България, чисто нова и е поддържана само във Ванто Трейд... щото баща и е един от шефовете там. Ама дори тасчето да надраска, колата веднага влизаше в сервиза на Ванто!Лично аз такава машинка бих взел, а не някой "италиански нов внос".Има климатик.1995г
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          ами дай кординати да го видя
          ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
          o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

          Коментар


            #6
            KPAHK написа:
            ами дай кординати да го видя
            Сигурно е на обяд в момента.Като се върне ще говоря с нея и ще ти пратя GSM-а и на лични.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              10кс остава и цената да е разумна
              ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
              o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

              Коментар


                #8
                Все още търся ПУНТО

                Все още търся ПУНТО и имам следните въпросчета:1. каква е разликата м/у модификациите S,SX,ELX и т.н не ги знам всичките :D 2. защо след като на металната кутийка в ляво (май е нещо свърсано с инжекциона ) пише 1.2 MPI хората ги продавад тия за 1.3 и 1.4?????????????? къде е хитринката?? всички тези дето съм ги гледал са по 75 коня - поне така пише на калника (нали цифрата отговаря на конете)
                ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                Коментар


                  #9
                  Малеее, батко много внимавай, щото тия на горубляне са големи артисти, на мене като ми пробутваха моя типовец, оня ми вика "ей тая е голема бегачка - 128 коня" Викам, пич, нема фиат двигател на типо с тия коне точно, показах му колко е - 105 ... Е да де ,то ...А товадето не се отваря задна врата - заеби го веднага ... А стъклото сигурно му няма механизма с мотора, за тва не мърда :о)Търси друга, кола се купува за около месец гледане и избиране, не е от днеска за утре ще после много реване идва ...
                  Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

                  Коментар


                    #10
                    ааа това с оглеждането ми е пределно ясно.лошото е че нама такова каквото аз търся - в цяла София има 8-10 които се продават и аз съм ги прегледал почти всичките ( без 1-2) и всички си имат забележки - което работи добре - от вътре е със скапан салон, което е с запазен салон - я трака окачване, я удряно (като това най-горе), я климата е "САМО ЗА ПЪЛНЕНЕ", я свирят ремъци и оборотите играят и т.нвече около месец ми се сабира да ги обикалям
                    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                    Коментар


                      #11
                      търси друга :D в мобилето има 10-на до 5000 леваза тези пари би трябвало да са читави, но явно не сана лафа с климатика не им се вързвайобичат това с пълненето, но нормално работещ климатик няма нужда от пълнене или допълваненамери някой познат да ти домъкне от чужбина
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Колега аз бих те насочил към една фирма в Плевен - Италбулком.Собственика е италианец, внася само читави коли, продава със всички сменени консумативи и дори с регистрация в КАТ. Естествено, цената е по-височка, но поне ще избегнеш горублянските простотии.Координатите които намирам са от Интернет, но пробвай - може да има нещо свястно в момента:аселено място: Плевенп.код: 5800адрес: бул. Русе 120тел.код: 064телефон: 800673, 823998, 872216факс: 823998e-mail: italbulcom@el-soft.com
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #13
                          а все пак на въпросчетата някой да ми отговори????1. каква е разликата м/у модификациите S,SX,ELX и т.н не ги знам всичките 2. защо след като на металната кутийка в ляво (май е нещо свърсано с инжекциона ) пише 1.2 MPI хората ги продавад тия за 1.3 и 1.4?????????????? къде е хитринката?? всички тези дето съм ги гледал са по 75 коня - поне така пише на калника (нали цифрата отговаря на конете)
                          ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                          o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                          Коментар


                            #14
                            KPAHK написа:
                            а все пак на въпросчетата някой да ми отговори????1. каква е разликата м/у модификациите S,SX,ELX и т.н не ги знам всичките 2. защо след като на металната кутийка в ляво (май е нещо свърсано с инжекциона ) пише 1.2 MPI хората ги продавад тия за 1.3 и 1.4?????????????? къде е хитринката?? всички тези дето съм ги гледал са по 75 коня - поне така пише на калника (нали цифрата отговаря на конете)
                            На първия въпрос - това са степените на оборудване (екстри) ЕLX е с най - много екстри. На втория въпрос - толкова им е акъла.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Хубаво ще е и да го погледнеш отзад от да кажем 10-на метра-това,за да провериш как са задните гуми спрямо земята/купето!Ако леко са се "поразкрачили"(ляво,дясно,или и двете колела)-лошо,има нужда от ремонт на носачите отзад.
                              SKODA 105L '78
                              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                              FIAT 126p '89
                              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                              GRANDE PUNTO 1.2 '06

                              Коментар

                              Working...
                              X