Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Часовник в купето - Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Часовник в купето - Фиат Браво

    Здравейте колеги, адски много се дразня, че нямам часовник в купето на бравока. Та идеята ми е следната: Да купя плафон с часовник от пунто и да го монтирам в моя плафон например. Само, че незнам вътре как стоят нещата, дали може да се вади, само плюс и минус ли му се пускат? Ако някой може да ми направи снимка на такъв разглобен, или да ми даде някакво инфо по случея ще съм му много благодарен.
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    #2
    Намери си от някъде само часовник, не е задължително да е точно от Bravo, аз ще ти продам плафон от Bravo, като нов е, а то ще си го вградиш вътре.Има място, трябва ти малко внимание и един дремел, ако искаш да направиш отвора по лесно и по фино.Имам излишен плафон, купих си го, но нуждата от него отпадна, затова го продавам.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Malone написа:
      Намери си от някъде само часовник, не е задължително да е точно от Bravo, аз ще ти продам плафон от Bravo, като нов е, а то ще си го вградиш вътре.Има място, трябва ти малко внимание и един дремел, ако искаш да направиш отвора по лесно и по фино.Имам излишен плафон, купих си го, но нуждата от него отпадна, затова го продавам.
      Не ми следиш мисълта, искам плафон от пунто и да му взема часовника
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар

      Working...
      X