Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мултипла - толкова грозна, че дори красива.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А БЕ КАРАИ СИ БРАВАТА!!!!!!

    Коментар


      #17
      Алп искаш да бъдеш заглеждан по улиците,това е твоята кола ,друг е въпроса с какво око ще те гледат-добро или лошо
      Peugeot 307 2.0i ГИ
      ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

      Коментар


        #18
        Новата Мултипла е още по-рядко срещана, а и по-красива
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #19
          Тази "кола" или много те радва или я мразиш, средно няма. На мен ми е супер смешна и грозновата, но не мога да отрека, че си има неповторим чар. Доста практична е, даже твърде практична, че да е обикновен автомобил. Ако те кефи - вземай я. В крайна сметка колата трябва и да носи удоволствие.
          Fiat Bravo TD 100, 1998 г.
          Ауди 80 1.6, 101 кс, 1994 г.

          Коментар


            #20
            На мен много ми харесва Мултиплата. Може би, защото е много различна от еднаквия дизайн, към който се придържат всички производители. Интериорът в този цвят ми е любим.
            Прикачени файлове
            преди - TIPO
            сега - VOLVO XC60

            Коментар


              #21
              Отвънка ме кефи.Ама отвътре,таблото е ужасно !
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #22
                Колега, ако ми тряяше кола от тоя клас...задължително щеше да е тази...много е маняшка и винаги ще има поклонници, които ще я купят после от теб.Колата е много просторна отвътре, но е по-къса от Браво например и е доста висока..така че не очаквай да се държи като нормален автомобил...тоест си е за по-лежерно каране. Доскоро карах пикасо и оприличавам мултиплата точно на него, но тази е красива с външната си грозота и има неповторим и оригинален вътрешен дизайн, на който може само да се завижда пп. Ако си спомняте имаше един модел на Рено...Туинго, който държеше незаслужено високи цени преди години, именно заради маняшкия си вътрешен дизайн.

                Коментар


                  #23
                  2000_16V написа:
                  Вътре изглежда готино.А от вън изглежда потресаващо. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Сигурен съм, че се продава в комплект с моторджийски шапки или големи зимни шапки с отвори за очите. Ако трябва да избирам между това изчадие и да изневеря на марката - познай какво ще направя. Не забравяй, че освен всичко друго някога ще се наложи и да я продадеш, а преди това и части да и купуваш ... мани мани.В това начинание визирам голям автогол.
                  Бърза справка показа, че матора е същия като на марея/марея комби. Предполагам окачването е също подобно/същото..., остават само ламарините...
                  Brava 1.6 EL, '98
                  182A4

                  Коментар


                    #24
                    Имаш моята подкрепа!Мултипла е уникална кола. Уникална в много отношения!С нея определено ще си различен.За подробности се обърни към Калин (kik_73 - нещо такова му беше ника).Но виждам, че този екземпляр е от първия модел. Има един с фейслифт (и на Калин е от тях), с малко по-нормални форми, особено отвътре.Ей го на:

                    Коментар


                      #25
                      :D ntodorov ,ти като чете, чете темата за минивана и до тук ли стигна? Нали каза нещо по-човешко, нещо дето и жената да се представи с него? Беше лапнал по нещо червено. Таз "хубавица"на таквоз ли ти прилича. Тя е като онези грозни жени с перверзно излъчване, които не може да не забележиш. :D

                      Коментар

                      Working...
                      X