Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отстранен лак на боя! Помагайте!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отстранен лак на боя! Помагайте!

    Колеги моля ви помагайте!!! От няколко дена в гаража ми капе вода от което се появи вар по задната врата или варовик немога да кажа.Та днес бащата решава да го отсрани, пробвахме с мокър парцал да го махнем но нямаше успех.Днес да вземе с някакъв препара за почистване на котлен камък да чисти(мен ме нямаше защото нямаше да му позволя, но какво да говоря!!!) Сега вратата стои по матова там кадето е търкал.Ако някой знае как мога да оправя проблема моля да даде съвет защото съм много ядосан а пък не ми се боядисва или купува нов капак заради грешката на баща ми.Благодаря предварително.
    Fiat Bravo 1.6 16 103hp

    #2
    За изпръскано с хоросан съм чувал че се чисти с оцет ама в твоя случай ...
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      Да уточня варта вече я няма искам да попитам дали мога да си върна блясъка на боята.Защото стои матова??
      Fiat Bravo 1.6 16 103hp

      Коментар


        #4
        По думите ти с този препарат може да ти е повредил лаковото покритие.Пробвай с пастиране ама божа работа.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Пастиране с по-едра паста и след това полиране с по-финна. Ефект ще има ако се прави с машина и би трябвало да не личи,че е имало нещо ако се прави от можещ човек.
          Фиат Крома 1.9 16v+
          Фиат Браво 1.6 16v
          Фиат Мареа 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Ако не стане с пастиране гледай по-бързо да лакираш повърхостта, за да не падне боята.Възможно е самият лак да се е разял
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              pi4_s_bravo написа:
              Пастиране с по-едра паста и след това полиране с по-финна. Ефект ще има ако се прави с машина и би трябвало да не личи,че е имало нещо ако се прави от можещ човек.
              +1 ако се направи както трябва даже ще ти седи по лъскава
              Peugeot 307 2.0i ГИ
              ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

              Коментар


                #8
                Ще пробвам в Понеделник че утре кой ще работи знае ли човек.Има ли проблем ако стои на улицата че не съм я вкарал в гаража да не я накапе наново?
                Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                Коментар

                Working...
                X