Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Понякога взе да пали много трудно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Понякога взе да пали много трудно

    Вчера брат ми ми се обади и вика не ще да пали, мъчил я 2-3 мин върти, но не пали. Колата е била студена, това става сутринта. Отивам да видя и наистина стартера върти като луд обаче ни най-малка следа от припалване. Помислих, че се е задавила, натиснах педала на газта до дупка и след 5-10сек взе да припалва и запали. Днес сутринта запали от раз, минах 10км заредих метан, пак запали от раз, минах още 2-3км опитвам да паля пак - върти но ни най-малък признак на припалване. Пак педала на газта до дупка и припали. Карах още 1км, спрях за половин час, запали от раз. Направо вече не знам къде ще ме остави.Значи проблема го прави и на студен и топъл двигател. Нямам никакви проблеми с придърпване или неравномерни обороти. Идеи някакви?
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    #2
    На термостата има три датчика. Този, който дава информация на компютъра за температурата на колата сигурно е сдал багажа и не "казва", че двигателя е студен и тряба да се пусне повече гориво за запалването.Според мен
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      според мен като сложиш ГАЗ ИЛИ МЕТАН,започва наи новия български филм ’’ХОДЕНЕ ПО МЪКИТЕ’’

      Коментар


        #4
        според мен като сложиш ГАЗ ИЛИ МЕТАН,започва наи новия български филм ’’ХОДЕНЕ ПО МЪКИТЕ’’

        Коментар


          #5
          При мен датчика на термостата е един и един на главата - и двата са нови (EPS), има няма на 2 години, а колата е на метан от над 10 години така че не е това проблема... Пикаеща дюза?
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            залагам на датчика на коляновия вал
            Fiat brava 1.4/12v mart 97(бензин-газ)

            Коментар

            Working...
            X