Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си регулирам пръскалките?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да си регулирам пръскалките?!

    Колеги, не се шегувам - не мога да си регулирам пръскалките Пробвах с игла, с кърфица, с туплийка, с клечка за зъби, с макетно ножче..... с каквото се сещате.... и не, и не - връщат се в първоначалната позиция и пръскат много ниско, особено когато колата е в движение и въздушната струя не пзволява на водата да се разпръсне нагоре Трябва да си чистя челното стъкло само в спряло положение Мислих, чудих се, какво ли не пробвах.... даже от долната страна на капака гледах дали няма регулиране, обаче изобщо няма достъп до тях от долу Направо съм в шах....

    #2
    ми колега където са дупчиците на пръскалките и с една игла и ги местиш.....сега нз може заради студа нещо да не става
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    Коментар


      #3
      А чакай сега ти казваш, че ги регулираш нагоре, но те се върщат пак надолу, ама веднага или след като са работили. Проблема наистина може да е от студа и от некачествена пластмаса, вероятно се е свила и съчмата остава по-хлабава и не може да се регулира.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Там е работата - аз не мога да достигна самата съчма Точно това се опитвам да направя - повдигам ги с нещо остро и щом пусна веднага се връщат долу Пред самата дупка има разпръсквачи, за да става водата на ситни капки и явно тия разпръсквачи ми пречат нещо.... не знам

        Коментар


          #5
          Еми купи си 2ра ръка за 5-6 лева и сменяй Ся за 5 лева няма кво да си губиш времето
          Тря'а напиша нещо тука, нали

          Коментар


            #6
            Моите не са развалени, колега, просто не знам как се настройва височината

            Коментар


              #7
              Пусни една снимка да видим как изглеждат, ако разнищим проблема ще се знае и за напред, тепърва ще става масова кола като твоята. Да не би отстрани да имат винт за регулиране, поне при старото браво е така.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар

              Working...
              X