Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели за свещи,какви?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабели за свещи,какви?

    Здравейте колеги,дойде време да сменям кабелите, бих желал да споделите ваще мнения относно различните марки.Колата е Брава 1.6 16
    Peugeot 307 2.0i ГИ
    ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

    #2
    Re: Кабели за свещи,какви?

    jordan85 написа:
    Здравейте колеги,дойде време да сменям кабелите, бих желал да споделите ваще мнения относно различните марки.Колата е Брава 1.6 16
    кабелите ми са tesla и съм много доволен а свещи beru

    Коментар


      #3
      Днес купих ТЕСЛА за Мазда 626.Сега им премерих съпротивлението и то е между 4,7 и 6,7 КОма, в зависимост от дължината.Мисля, че за парите си са ОК. Лично аз съм с Беру и там съпротивлението беше 2,8 - 3,2 КОма, но след половин година пластмасата на лулата се изметна леко и закопчалката не можеше да задържи затворена лулата.С малко твърд кабел отварянето беше решено и съм доволен от кабелите.
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        Смених оригиналните с JANMOR, много съм доволен.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          JANMOR TRIPLE SUPERSILICONE TEMP. -80 *C +300 *C MADE IN USA - това е написано на кабела.Предполагам че самият кабел е американски а изработката е полска.Внимавайте като си купувате такива кабели защото моите се оказаха малко къси въпреки че са за същия модел автомобил. Проверявайте по номера на шасито и годината на колата. Най-добре измерете дължината на кабела направо на двигателя.
          Bravo 1.6 / 16

          Коментар


            #6
            Благодаря на всички които изказаха свойте мнения, днес си взех кабели Tesla, надявам се да нямам проблеми с тях :D П.С. Темата може да бъде заключена
            Peugeot 307 2.0i ГИ
            ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

            Коментар


              #7
              jordan85 написа:
              Благодаря на всички които изказаха свойте мнения, днес си взех кабели Tesla, надявам се да нямам проблеми с тях :D П.С. Темата може да бъде заключена
              Може ли да споделиш от къде ги купи и на каква цена?
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #8
                Stefanaki написа:
                jordan85 написа:
                Благодаря на всички които изказаха свойте мнения, днес си взех кабели Tesla, надявам се да нямам проблеми с тях :D П.С. Темата може да бъде заключена
                Може ли да споделиш от къде ги купи и на каква цена?
                Взех ги от КОСЕР за 51лв
                Peugeot 307 2.0i ГИ
                ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

                Коментар

                Working...
                X