Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вибрации от задната неподвижна кора при силен BASS ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вибрации от задната неподвижна кора при силен BASS ???

    Здравейте колеги,Fiat Marea: двата задни говорителя на неподвижната кора под задното панорамно стъкло съм ги сменял с чисто нови. Те са закрепени както трябва, обаче при по-силен BASS кората почва да вибрира. Кората не е пипана, здраво е хваната. Вибрациите спират след като се натисне кората и се задържи така, тогава няма шумове. Мислих си над варианта да подмъхна някакви предмети между кората и ламарината, които мога да вкарам от към багажника, има процепи отдолу, мислих си да се натъпче с някаква вата също, но така и не съм преценил какво е най-подходящото. Струвами се, че с някакви предмети може да се понадигне кората с няколко милиметра и ще стои стегната и така няма да се получават досадните вибрации.Какво мислите вие, дайте някакво подходящо решение, че много дразни така сега
    Фиат Мареа - седан, 1.8 16V бензин, 97г., 113 к.с.(83KW)

    #2
    Сваляш кората и отдолу лепиш вата за тапициране на бас туби-тя е дебела около 5мм и ще свърши работа. Друг вариант е да залепиш от подложката за ламинат на няколко пласта. Неща от тоя сорт ти трябват.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      pi4_s_bravo написа:
      Сваляш кората и отдолу лепиш вата за тапициране на бас туби-тя е дебела около 5мм и ще свърши работа. Друг вариант е да залепиш от подложката за ламинат на няколко пласта. Неща от тоя сорт ти трябват.
      Е, чак кората не ми се сваля, по скоро ми се искаше нещо да подложа да подпре кората ...
      Фиат Мареа - седан, 1.8 16V бензин, 97г., 113 к.с.(83KW)

      Коментар


        #4
        Е то нали е нещо сложно да се свали... Ако искаш може да чакаш с времето да спре да тропа Прави каквото решиш колата си е твоя.
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар

        Working...
        X